Dark Souls II: Scholar Of The First Sin Indir (v1.02)

Dark Souls II: Scholar Of The First Sin Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu, doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiştir. Dark Souls II: Scholar Of The First Sin, 1 Nisan 2015’te vizyona girdi.

Oyun hakkında

DARK SOULS II: Scholar of the First Sin’de oyuncuları büyük bir sürpriz bekliyor. Her karanlık köşenin ve her beklenmedik karşılaşmanın kararlılığınızı test edeceği nefes kesici bir dünyada unutulmaz bir yolculuk sizi bekliyor. Mümkün olduğunu düşündüğünüzün ötesine geçin ve inanılmaz mücadeleyi ve yoğun duygusal ödülü keşfedin. DARK SOULS II’yi daha önce oynamış veya ödüllü seride yeni olsanız da, oyunun bu özel Director’s Cut versiyonuyla tamamen farklı bir deneyim yaşayacaksınız. DARK SOULS II’nin kesin sürümü. DARK SOULS II: Scholar of the First Sin, daha önce yayınlanmış tüm DARK SOULS II içeriğini tek bir pakette ve çok daha fazlasını içerir! Yepyeni bir deneyim ve meydan okuma. Düşman yerleşimi elden geçirilerek eskisinden tamamen farklı bir oyun dinamiği elde edildi. Bazı oyuncuların hatırladığı güvenli bölgeler artık güvenli değil! Forlorn adlı yeni bir NPC istilacısı da oyun deneyimini değiştirmede önemli bir rol oynayacak. Tecrübeli oyuncular, DARK SOULS II hakkında bildiklerini sandıkları her şeyi unutmalılar. DARK SOULS II: Scholar of the First Sin, serinin ünlü bilinmezliğini ve sürükleyici oynanışını yeni bir düzeye taşıyor. Karanlık yolculuğa katılın ve ezici düşman karşılaşmalarını, şeytani tehlikeleri ve amansız zorlukları deneyimleyin.

Dark Souls II: Scholar Of The First Sin’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Dark Souls II: Scholar Of The First Sin indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract In Dark Souls II: Scholar Of The First Sin” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, ne olabilirsiniz? burada).
 4. Dark Souls II: Scholar Of The First Sin klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Dark Souls II: İlk Günah Bilgini Ücretsiz İndir

Dark Souls II: Scholar Of The First Sin Free Download’ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1 64 bit, Windows 8.1 64 bit
 • İşlemci: AMD® A8 3870 3.6GHz veya Intel® Core™ i3 2100 3.1GHz
 • Hatırlatma: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA® GeForce GTX 465 / ATI Radeon™ HD 6870
 • DirectX: sürüm 11
 • Ağ: genişbant internet bağlantısı
 • Depo: 23 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: DirectX 11 ses cihazı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin