Dark Souls 3 Indir (v1.15 + ALL DLC’s)


Dark Souls 3 Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş. Dark Souls 3, 11 Nisan 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

DARK SOULS ™ III, eleştirmenlerce beğenilen ve türü belirleyen dizinin en yeni, iddialı bölümüyle çığır açmaya devam ediyor. Ateşler azalırken ve dünya çürürken, devasa düşmanlarla ve çevrelerle dolu bir evrene seyahat edeceksiniz. Oyuncular, daha hızlı oynanış ve artan savaş yoğunluğu sayesinde epik bir atmosfer ve karanlık dünyasına dalacaklar. Hayranlar ve yeni başlayanlar, oyunun ticari markasında kendilerini kaybedecekler, bu da oyun ve çarpıcı grafikleri ödüllendirecek. Şimdi sadece köz kaldı … Kendini yeniden hazırla ve karanlığı kucakla!

Dark Souls 3’ü İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Dark Souls 3 indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Dark Souls 3 v1.15’te Çıkar + TÜM DLC’ler.zip” e tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Dark Souls 3 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Dark Souls 3 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Dark Souls 3 Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1 64bit, Windows 8.1 64bit, Windows 10 64bit
 • İşlemci: Intel Core i3-2100 / AMD® FX-6300
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA® GeForce GTX 750 Ti / ATI Radeon HD 7950
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depo: 25 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX 11 ses cihazı
 • Ek Yorumlar: Çevrimiçi oynatma ve ürün aktivasyonu için İnternet bağlantısı gerekir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin