Dark Sector Indir

Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Dark Sector Free Download PC Game. Dark Sector 23 Mart 2009’da yayınlandı

Oyun hakkında

The Dark Sector, oyuncuları ölümcül bir Soğuk Savaş sırrını gizleyen, harabenin eşiğindeki bir Doğu Avrupa şehri olan Lasria’ya tehlikeli bir görev için gönderilen gizli ajan Hayden Tenno rolünü üstleniyor. Bu görev sırasında, Hayden bilinmeyen bir düşman tarafından saldırıya uğrar ve kurbanlarını anlamsız ölüm makinelerine dönüştüren acımasız bir biyolojik silah olan Technocyte virüsü ile enfekte olur. Bu saldırıdan kurtulan Hayden, Technocyte virüsünün ona daha önce hiç olmadığı kadar güçlü, insanlık dışı yetenekler verdiğini keşfeder. Şimdi güçleriyle gelişmesi, hayatta kalması ve bir kahraman olması gerekiyor.

 • Tamamen Yeni, Tamamen Orijinal Aksiyon Nişancı Oyunu – Oyun ilerledikçe, oyuncular Hayden’in vücudunu ele geçiren teknosit virüsü ve ruhu üzerindeki etkileriyle savaşırken ondan daha fazlasına dönüşmesine tanık olacaklar.
 • Evrimsel Güçler – Hayden, kolundan çıkarabileceği ve ölümcül bir doğrulukla kullanıp fırlatabileceği ölümcül bıçak dahil olmak üzere inanılmaz insanüstü güçlere sahip. Hayden bu güçlerle büyüyecek ve oyun ilerledikçe güçlenecek.
 • Sinematik ve Sürükleyici Deneyim – HUD, sezgisel kontroller ve omuz üzerinden bakış açısı kullanılarak, Dark Sector’daki her şey oyuncuyu oyuna dahil etmek amacıyla tasarlanmıştır.
 • Yenilikçi Çok Oyunculu Bileşen – Dark Sector, oyuncuların kendilerini rekabetçi bir ortamda ayırt etmek için tek oyunculu oyunda öğrendikleri becerileri kullanmalarına olanak tanıyan yenilikçi ve heyecan verici çok oyunculu oyun sunar.

Dark Sector’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Dark Sector indirmeyi bitirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Dark.Sector.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Dark Sector klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Dark sektör ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Dark Sector Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Microsoft® Windows XP SP2 veya Windows Vista 32bit
 • İşlemci: Pentium® 4 2,4 GHz veya benzeri Athlon® 64 ™
 • Hafıza: XP 1 GB RAM
 • Hard disk alanı: 6.5 GB kullanılabilir
 • Grafik kartı: DirectX 9.0 uyumlu, Shader 3.0 desteği ile (nVidia GeForce 6600 veya ATI X1300 veya üstü)
 • Ses kartı: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
 • DirectX® sürümü: 9.0c
 • Denetleyici desteği: XInput denetleyicisi (Microsoft Xbox 360 denetleyicisi veya Logitech Chillstream)

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.