Dark Romance: Sleepy Hollow Collector’s Edition Indir


Dark Romance: Sleepy Hollow Collector’s Edition Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Dark Romance: Sleepy Hollow Collector’s Edition, 19 Mart 2021’de piyasaya sürüldü.

Oyun hakkında

Domini Games, en son tüyleri diken diken eden vakayla geri döndü karanlık romantizm Dizi! Sleepy Hollow tehlikede! Memleketinizden eski bir arkadaşınız size bir dizi garip cinayet hakkında yazdığında, yardımına koşuyorsunuz! Kasaba halkı, efsanevi başsız süvari fark edildikten sonra korku içinde yaşıyor. Her görünüm, yerel bir sakinin ölümü ile hızlı bir şekilde takip edilir. Özellikle gizemli suçlular size karşı çalışırken, vakayı çözmek için tüm dedektiflik becerilerinize ihtiyacınız olacak. Cinayetlerin ardındaki gizemi çözmek için gerekenlere sahip misin yoksa binicinin bir sonraki kurbanı sen mi olacaksın? Bu ürkütücü gizli nesne macerasında öğrenin! Bu, standart sürümde bulamayacağınız özel ekstralarla dolu özel bir Collector’s Edition sürümüdür. Koleksiyoncu Sürümü şunları içerir:

 • İntikamcı cadılar, Başsız Süvari’yi Sleepy Hollow halkına karşı kullandı ve şehrin yardımınıza ihtiyacı var!
 • HOS, mini oyunlar ve bulmacaları oynayın ve tekrarlayın ve her başarıyı kazanın!
 • Cadının alet kutusundaki tüm aletleri topla, böcek evini tamamla ve sonra belediye başkanının odası için ekipman satın almak için sihirli taşlarını kullan!
 • Orijinal müziği, duvar kağıtlarını ve konsept sanatını indirin!
 • Sleepy Hollow’da kaybolursanız, bu faydalı strateji rehberi ile doğru yere geldiniz!

Dark Romance: Sleepy Hollow Collector’s Edition’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Dark Romance: Sleepy Hollow Collector’s Edition indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Dark Romance: Sleepy Hollow Collector’s Edition” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir). Buraya).
 4. Dark Romance: Sleepy Hollow Collector’s Edition klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Dark Romance: Sleepy Hollow Collector’s Edition Ücretsiz İndir

Dark Romance: Sleepy Hollow Collector’s Edition Ücretsiz İndirme’yi doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
 • İşlemci: 2.0 GHz
 • Hafıza: 1024 MB RAM
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depo: 1628 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin