DARK NIGHT WITH FLOPPA Indir


FLOPPA İLE KARANLIK GECE Doğrudan Bağlantıda Önceden Yüklenmiş Ücretsiz PC Oyunu İndirin. FLOPPA İLE DARK NIGHT 6 Ocak 2023'te yayınlandı

Oyun hakkında

DARK NIGHT With FLOPPA, karanlık bir ormanda görüntü aramakla ilgili birinci şahıs duygusal bir korku oyunudur. Oynanış basit – kendinizi vahşi doğada buldunuz ve şimdi birinin yakınlarda bir yere sakladığı 8 kedi resmini toplamak için burayı keşfetmeniz gerekiyor. Big Floppa sizi bulmadan önce tüm resimleri bulun. Bu oyunda karmaşık pompalama, olay örgüsü veya pahalı özel efektler yoktur. Sadece yalnız karakteriniz, gece ormanı, loş bir el feneri ve büyük bir floppa.

FLOPPA İLE DARK NIGHT nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. DARK NIGHT WITH FLOPPA indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “FLOPPA ile DARK NIGHT'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
  4. DARK NIGHT WITH FLOPPA klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

FLOPPA Ücretsiz İndirme İLE KARANLIK GECE

Doğrudan bağlantı ile FLOPPA ile DARK NIGHT ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7/8/10/11
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon 64 X2 5600
  • Hafıza: 2 GB bellek
  • Grafik: GeForce 240 GT veya Radeon HD 6570
  • Depolamak: 1 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin