Dark And Light Indir (Incl. DLC)

Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Dark And Light Free Download PC Game. Dark And Light 20 Temmuz 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Ana gezegen Gaia’nın kırık kalıntıları, yakındaki uydu gezegen Archos’ta gökyüzüne tam bir tezat oluşturarak yüzüyor ve dünyayı çevreleyen karanlık güçlerin kaçınılmaz kanıtı olarak hizmet ediyor. Vahşi doğada yalnız bir kaşif olarak, araziyi ve doğal kaynakları anlamanın yanı sıra yerel yaratıkları nasıl evcilleştireceğinizi ve bir ev inşa etmeyi öğrenmelisiniz. Gezegende akan büyülü enerjiyi kontrol etmeli ve kontrol etmelisiniz, yoksa tüm gezegeni kaplayan karanlık tarafından tüketilme riskini alırsınız. Karanlığın ve ışığın her yönü yeniden keşfedildi, revize edildi ve 2004’teki orijinalle karşılaştırıldığında güncellendi. Gaia’nın varlığı, rüzgar, toprak, su, ateş, ışık ve karanlık gibi ilkel temel güçler tarafından belirlenir. Bu unsurlar dünyanın dört bir yanından geçer, bazen çarpışarak dünyayı sarsan değişikliklere neden olur. Gaia, yemyeşil ormanlar, buzla kaplı dağların yükselen zirveleri, kükürt ve külle kaplı yüksek bir volkanın yanı sıra havadar yüzen adalar, tehditkar karanlık ormanlar, geniş bataklıklar ve derin mağaralar gibi bir dizi farklı biyoma ev sahipliği yapmaktadır. Aşırı hava koşulları sizi teste tabi tutacak; Bu geniş topraklarda dolaşmak ve affetmeyen unsurlara cesaret etmek için yiyecek ve su ile doğru araçları bulmanız gerekecek.

Dark And Light’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Dark And Light’ın indirilmesi tamamlanır tamamlanmaz, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Dark.and.Light.Shard.of.Faith.zip’te Çıkart” seçeneğine tıklayın (7-Zip, alabileceğin Buraya).
 4. Dark And Light klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Karanlık ve açık ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Dark And Light Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: 64 bit Windows 7 Service Pack 1, Windows 8 veya Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i5 2500K
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 960 veya üstü
 • DirectX: Sürüm 10
 • Kamp: 50 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.