Dare to Stay Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Ücretsiz İndirilen PC Oyununu Kalmaya Cesaret Edin. Dare to Stay 1 Temmuz 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

1950’lerde, Redstone, Pennsylvania adlı küçük bir kasabada, birkaç ailenin ebeveynlerinin ortadan kaybolduğu ve toplumda kaos yaratan bir dizi açıklanamayan olay gerçekleşti. Başarılı ve deneyimli bir müfettiş olan Dedektif Alasdair, bu konudaki birkaç davadan sorumlu olmuştur, ancak çoğu dava en iyileri tarafından bile çözülmemiştir. 10 yıllık hareketsizlikten sonra, bir zamanlar Redstone’u rahatsız eden kayıplar yeniden su yüzüne çıkar ve Dedektif Alasdair bir kez daha bir zamanlar tüm toplumu kasıp kavuran uğursuz vakaları çözmekle görevlendirilir. Dedektif olarak, karanlık bir dünyaya itilirken araştırma becerilerinizi kullanın ve Redstone’un kayıp ailelerini ararken bir zamanlar kaybolan artık kanıtları araştırın. Bir dedektif olarak becerilerinizi test edecek ve cevap bulmadaki ilerlemenizi geciktirmeye yanıt olarak yerleştirilmiş çeşitli zorluklar sizi bekliyor. Karanlığın dünyası, iş aydınlığa geldiğinde arzulanan hiçbir şey bırakmaz. Bazı durumlarda, bu yolculukta size yardımcı olacak yalnızca sınırlı araçlara sahip olacaksınız. Son olarak, karanlıkta yaşayanlar görülmeye devam ediyor ve bunun iyi bir nedeni var, çünkü gerçekten asla yalnız değilsiniz.

Dare to Stay nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Dare to Stay indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Dare to Stay”e tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Dare to Stay klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz indirmeye cesaret edin

Doğrudan bağlantı ile Dare to Stay ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: Intel® Core™ i3 veya AMD Ryzen™ 3
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA® GeForce® GTX 950 veya AMD Radeon™ R7 370
 • DirectX: 10. Sayı
 • Depolamak: 15 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin