Danganronpa S: Ultimate Summer Camp Indir (v1.0.0)


Danganronpa S: Ultimate Yaz Kampı Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Danganronpa S: Ultimate Yaz Kampı 20 Temmuz 2022'de çıktı

Oyun hakkında

DANGANRONPA S: ULTIMATE YAZ KAMPI şimdi Steam'de! Danganronpa S: Ultimate Summer Camp, Danganronpa V3: Killing Harmony'de yer alan masa oyunu Ultimate Talent Development Plan'ın büyük ölçüde geliştirilmiş bir versiyonudur. Sahne, tropikal tatil beldesi Jabberwock Island'da geçiyor ve oyuncular karakterlerini Evolution (masa oyunu), Combat vb. ile ilerletiyorlar. Danganronpa S: Ultimate Summer Camp, 1.000'den fazla etkinlik sahnesi ve tüm karakterler için yeni mayo kıyafetleri içeren, Danganronpa karakterlerinin hayali geçişidir. Ek olarak, oyuncular artık Mono Mono Makinesinde ürünler için çizilen ortak çalışma resimlerini toplayabilir! Oyuncuların Jabberwock Adası'ndaki yaz kampında 50 gün (50 tur) boyunca karakterlerini geliştirdiği oyunun ana bölümü. Kaç kare hareket etmeniz gerektiğini belirlemek için bir zar atın. Karakterin hangi kareye indiğine bağlı olarak bir olay tetiklenir. Her karakterin seviye dahil farklı istatistikleri vardır. Karakter istatistikleri, seviye atlayarak, bir büyüme meydanında durarak veya olay meydanlarında diğer karakterlerle etkileşime girerek iyileşir. Monokuma tarafından yerleştirilen patronlar ve Savaş Meydanları tarafından tetiklenen canavar dövüşleri, oyuncunun yolunu engelleyecektir. Yetenek yuvaları, karakterlere yeni yetenekler kazandıran yetenek parçaları sağlar. Oyuncular ayrıca dükkanlardan ve hazine sandıklarından silah ve zırh almalı ve faydalı efektlere sahip kartları kendi avantajlarına kullanmalıdır.

Danganronpa S: Ultimate Summer Camp nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Danganronpa S: Ultimate Summer Camp indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Danganronpa S: Ultimate Summer Camp'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Danganronpa S: Ultimate Summer Camp klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Danganronpa S: Ultimate Yaz Kampı Ücretsiz İndir

Danganronpa S: Ultimate Summer Camp Free Download'ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 Home 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i5-750
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GT740 1 GB
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin