Dandy Dungeon – Legend Of Brave Yamada – Indir (v2.0.1)

Dandy Dungeon – Legend Of Brave Yamada – Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş PC oyununu ücretsiz indirme. Dandy Dungeon – Legend Of Brave Yamada – 28 Kasım 2019’da piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Tam bir cesaret hikayesi, sonunda bitti! Orta yaşlı bir adamla gerçek aşkı arayışı arasında yalnızca Karanlık Lord durur! Büyük bir oyun şirketinde işinden nefret ederken kendini kendi hayali zindan keşif video oyununun yıldızına dönüştüren 36 yaşındaki programcı Yamada-kun ol! Ve büyüleyici komşunuz Maria’nın aşkını aramayı da unutmayın! Aşk her şeyi yenecek mi? 2020 baharında, ilk olarak Haziran 2019’da piyasaya sürülen Dandy Dungeon için devasa bir güncelleme çıkacak! Güncellemeyle birlikte ‘Dandy Dungeon II: The Phantom Bride’ ana oyuna eklenecek ve cesur kahramanımızın hikayesini tamamlayacak!

Dandy Dungeon’ı indirin ve yükleyin – Legend Of Brave Yamada –

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Dandy Dungeon – Legend Of Brave Yamada – indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract into Dandy Dungeon – Legend Of Brave Yamada -” seçeneğine tıklayın (bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
  4. Dandy Dungeon – Legend Of Brave Yamada – klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Dandy Dungeon – Legend Of Brave Yamada – Ücretsiz indir

Dandy Dungeon – Legend Of Brave Yamada – Doğrudan bağlantı ile Ücretsiz İndir’i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 8.1 / 10
  • Hafıza: 4 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depo: 1500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin