Dakar Desert Rally Indir


Dakar Desert Rally Free Download PC Game doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Dakar Çölü Rallisi 4 Ekim 2022’de yayınlandı

Oyun hakkında

Dakar Çöl Rallisi, şimdiye kadar yaratılmış en büyük ve en destansı arazi ralli yarış macerasıdır. Dakar Desert Rallisi, motosikletler, arabalar, kamyonlar, dörtlüler ve SSV’ler de dahil olmak üzere dünyanın en iyi üreticilerinden çeşitli lisanslı araçların yer aldığı, Amaury Sport Organisation’ın dünyadaki en büyük ralli yarışının gerçek hızını ve heyecanını yakalıyor. Oyun, zorlu arazi simülasyonları ve sıradan yarış hayranları için benzersiz zorluklar sunuyor. Çılgın çevrimiçi çok oyunculu yarışlarda yarışın veya çevrimdışı tek oyuncuda uçsuz bucaksız vahşi doğada gezinin. Çok oyunculu ve tek oyunculu modlarda resmi lisanslı araçlar, takımlar ve sürücülerle resmi Dakar Rallisi 2020, 2021 ve 2022’nin 30’dan fazla ralli yarışı etabı. Sizi patikalarla sınırlamayan devasa bir açık dünyada herhangi bir yer. Oyun ayrıca en üst düzey sürüş deneyimi için çok çeşitli direksiyonları destekler. Dört mevsimi ve eksiksiz bir gece-gündüz döngüsünü içerir. İster dalgalı kum fırtınalarıyla, ister kavurucu çöl güneşiyle, öldürücü yağmur ve karla veya derin çamurla karşı karşıya olun, kazanmak için elementlerin ve rekabetinizin üstesinden gelmeniz gerekecek. Tek oyunculu modda ralli kariyerinizi geliştirin veya çevrimiçi çok oyunculu etkinliklerde arkadaşlarınızla rekabet edin. Dakar Desert Rally Deluxe Edition, temel oyunu ve Dakar Desert Rally – Season Pass’i içerir. Dakar Desert Rally – Season Pass, ilk gün 2 anında araç kilidini içerir – DAF Truck Turbo-Twin ve Peugeot 405 Turbo 16 ile yeni araçlar, yeni bir harita ve 2 yeni Ralli etkinliği içeren 5 gelecek DLC paketi, hepsi bir arada indirimli fiyat.

Dakar çöl rallisi nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Dakar Desert Rally indirme işlemi tamamlandıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Dakar Desert Rally’ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, buradan edinebilirsiniz) burada).
 4. Dakar Desert Rally klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz Dakar Çöl Rallisi İndir

Doğrudan bağlantı ile Dakar Desert Rally’yi ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


elektrik

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10, 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i5-2300 / AMD FX-6300
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: 4GB VRAM ekran kartı
 • DirectX: Sayı 12
 • Depolamak: 50 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: DirectX® uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin