DAISENRYAKU PERFECT 4.0 Indir

DAISENRYAKU PERFECT 4.0 Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş ücretsiz indirme PC oyunu. DAISENRYAKU PERFECT 4.0, 1 Ekim 2018’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Daisenryaku kapsamlı, sıra tabanlı, tek oyunculu bir stratejik simülasyon oyunudur. Büyük altıgen haritalarda 8 adede kadar fraksiyon birbiriyle rekabet eder. Oyun, okyanuslardan çöllere, ormanlara ve şehirlere kadar 50’den fazla arazi türüne sahip 300’den fazla harita içeriyor. Dünyanın dört bir yanından en son askeri teknolojiyi temsil eden 1500’den fazla (!) Farklı birim kullanın. Bunlara tanklar ve savaş uçakları gibi klasikler ve ayrıca elektronik savaş uçakları ve nükleer denizaltılar gibi alışılmışın dışında seçenekler de dahildir. Olası stratejilerin sayısı neredeyse sınırsızdır. Birliklerinizi denizlerden getirin, gökten saldırın, yollar inşa edin ve yeri fethedin – seçim sizin. Savaşlar devasa, altıgen tabanlı haritalarda gerçekleşir. Rakiplerinizi yenmek için hamlelerinizi dikkatlice planlayın. Her tur 6 aşamadan oluşur: “Roket”, “Gelir”, “Arz”, “Arz”, “Eylem” ve “Üretim”. Birimler, 70’in üzerinde en yeni gerçek dünya gemileri, uçakları ve diğer araçlar dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından gerçek silahları ve araçları temsil eder. Örneğin, “Asahi” sınıfı muhrip yalnızca Mart 2018’de piyasaya sürüldü ve zaten oynanabilir durumda. Toplamda 1520’den fazla farklı birim var!

DAISENRYAKU PERFECT 4.0’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. DAISENRYAKU PERFECT 4.0 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “DAISENRYAKU PERFECT 4.0’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. DAISENRYAKU PERFECT 4.0 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DAISENRYAKU MÜKEMMEL 4.0 Ücretsiz indirin

DAISENRYAKU PERFECT 4.0’ı doğrudan bağlantıyla Ücretsiz İndir’i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows10/8/7 64bit
 • İşlemci: Intel Core2 Duo veya daha iyisi
 • Depolamak: 2 GB RAM
 • Grafik: 512MB’den fazla video belleği ve OpenGL3.1 veya daha iyisi için destek
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolamak: 3 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin