Daardoa Indir (v1.0.2)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Daardoa Free Download PC oyunu. Daardoa 25 Mayıs 2021’de serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Yaşlıları kiliseye getirin. Yaşlıları evlerine götürün. Savaşamazsın ama koşabilirsin. Daardoa sizi bulmak, hareket etmeye devam etmek ve amacınıza hizmet etmek için sürekli av peşinde. İki kahraman Nox ve Lux, Azure Madalyası ile gündüz ve geceyi sonsuz bir döngüye getiriyor, Daardoa varlığı tarafından korunan bu gerçeküstü diyara ışık ve karanlık getiriyor. Dünyayı keşfedin, sırlarını bulun, karakterleri hakkında daha fazla bilgi edinin, eskileri bulun ve onları kiliseye götürün.

Daardoa’yı indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Daardoa indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Daardoa’ya Çıkart” seçeneğine tıklayın (bunun için 7-zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
  4. Daardoa klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantıyla ücretsiz Daardoa indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows® 10/7 / Vista / XP
  • İşlemci: CPU Intel® Pentium® 4 2.0 GHz
  • Hafıza: 2 GB RAM
  • Grafik: 2 GB entegre grafik
  • Depo: 250 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin