Cyberpunk Fighting Indir

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Cyberpunk Fighting Free Download PC oyunu. Cyberpunk Fighting 12 Kasım 2021’de çıktı

Oyun hakkında

Cyberpunk Fighting – sokak dövüşçüsü Leroy’un zor kaderini öğreneceğiniz, siberpunk tarzında dövüş unsurları içeren sıra dışı bir 2D macera oyunudur. Oyunun temel amacı, farklı görevleri tamamlamak, farklı pitoresk yerleri keşfetmek, kahramanınızın daha da gelişmesine ve elbette sonsuz yeraltı savaşlarına yardımcı olacak değerli eşyalarla farklı önbellekler aramaktır. Her biri bir öncekinden daha zor olan beş düşman var. Oyunu tamamlamak için beşini de yenmelisin. Para kazanın, ekipman ve silah, yiyecek ve herhangi bir sorunlu savaşta kazanmanıza yardımcı olacak her şeyi satın alın. Heyecanlı ve dinamik oynanışın sıkıcı olmayacağından ve yer altı savaş dünyasından memnun kalacağınızdan eminiz.

Cyberpunk Fighting’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Cyberpunk Fighting indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Cyberpunk Fighting’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Cyberpunk Fighting klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Cyberpunk Dövüş Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Cyberpunk Fighting’i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7 veya üstü
 • İşlemci: Çift çekirdekli 2.0 GHz veya üstü
 • Depolamak: 1024 MB RAM
 • Grafik: 500 MB
 • DirectX: Sürüm 8.0
 • Depolamak: 150 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin