Cursed to Golf Indir (v1.0.5)


Cursed to Golf Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Cursed to Golf 18 Ağustos 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Uluslararası bir turnuvayı kazanmanın eşiğindeyken çılgın bir kazanın sizi etkisiz hale getirmesinin ardından Golf Arafında mahsur kalan The Cursed Golfer olarak oynayın! Efsaneye göre Golf Purgatory'nin dolambaçlı sahalarında oynamak sizi yaşayanlar diyarına ve daha da önemlisi kazanmayı umduğunuz kupaya geri götürecek. Her kurs, kefaret ve canlanma arayışınızda size yardımcı olmak için size golfün mistik yollarını öğretecek olan ürkütücü bir efsanevi yardımcı tarafından yönetilir. Cursed to Golf, golf ve roguelike alt türlerine yeni bir bakış sunuyor. PAR ölçerdeki bir delikten geçin yoksa lanetiniz sizi parkurun başlangıcına geri götürür! Zorluğa ek olarak, bu kurslarda yalnızca sığınaklar ve zorlu noktalar değil, aynı zamanda yüksek güçlü fanlar, çiviler, TNT kutuları, ışınlayıcılar ve çok daha fazlası gibi çılgın engellerle dolu. Klasik oyunun bu çarpık versiyonunda her şey doğal karşılanıyor! Golf Purgatory'nin sonsuzluğunda sonsuza kadar golf oynamaya lanetlenmiş olmanın da avantajları var! Tüm kursu incelemek ve sizi hangi sınavların beklediğini görmek için Birdie-Eye'ı kullanın. Par sayısı tükeniyor mu? Neyse ki delikler, atışlarınızı doldurmak için sinematik bir vuruşla parçaladığınız altın ve gümüş Atış İdolleriyle dolu. As kartları, şansı lehinize çevirecek ve dünya dışı güçlerinizi oyunu inanılmaz şekillerde manipüle etmek için yönlendirecektir. Scattershot, U-Turn, Rocketball, Mulligans, durumu lehinize çevirmek için elinizde bulunan 20'den fazla karttan sadece birkaçı! Her atış önemlidir!

Cursed to Golf nasıl indirilir ve yüklenir

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Cursed to Golf'ün indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Cursed to Golf'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
  4. Cursed to Golf klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Cursed to Golf Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Cursed to Golf'ü ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7, 8
  • İşlemci: 2.4 GHz çift çekirdekli
  • Hafıza: 4 GB RAM
  • Grafik: GeForce GTX 960 / Radeon R9 380 veya daha iyisi
  • Depolamak: 4 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin