Cursed to Golf Indir (v1.0.1)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Golf Free Download PC Oyununa lanet olsun. Cursed to Golf, 18 Ağustos 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Çılgın bir kazadan sonra Golf Arafında mahsur kalan Lanetli Golfçü olarak oynayın ve onu uluslararası bir turnuvanın galibi yapmanın eşiğindeyken yapın! Efsaneye göre Golf Purgatory’nin dolambaçlı parkurlarını oynamak sizi yaşayanlar diyarına ve daha da önemlisi kazanmayı umduğunuz kupaya geri götürecek. Her parkur, kefaret ve canlanma arayışınızda size yardımcı olmak için size golfün mistik yollarını öğretecek olan ürkütücü bir efsanevi caddy tarafından yönetilir. Cursed to Golf, golf ve roguelike alt türlerine yeni bir bakış sunuyor. PAR metre içindeki bir delikten geç, yoksa lanetin seni parkurun başlangıcına geri götürecek! Zorluğa ek olarak, bu kurslarda sadece sığınaklar ve zorlu noktalar değil, aynı zamanda yüksek güçlü fanlar, sivri uçlar, TNT kutuları, ışınlayıcılar ve çok daha fazlası gibi çılgın engellerle doludur. Klasik oyunun bu çarpık versiyonunda her şey doğal karşılanıyor! Golf Purgatory’nin sonsuzluğunda sonsuza kadar golf oynamaya lanetlenmiş olmanın da avantajları var! Tüm kursu araştırmak için Birdie-Eye kullanın ve önünüzde hangi sınavların olduğunu görün. Par sayısı tükeniyor mu? Neyse ki delikler, çekimlerinizi yeniden doldurmak için sinematik bir vuruşla parçaladığınız altın ve gümüş Shot Idol’lerle dolu. As kartları, şansları lehinize çevirecek ve oyunu inanılmaz şekillerde manipüle etmek için dünya dışı güçlerinizi kanalize edecek. Scattershot, U-Turn, Rocketball, Mulligans, durumu lehinize çevirmek için elinizdeki 20’den fazla karttan sadece birkaçı! Her atış önemlidir!

Cursed to Golf nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Cursed to Golf indirmeyi bitirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Cursed to Golf”e tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Cursed to Golf klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Lanetli Golf Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Cursed to Golf ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7, 8
  • İşlemci: 2.4GHz çift çekirdekli
  • Hafıza: 4 GB RAM
  • Grafik: GeForce GTX 960 / Radeon R9 380 veya daha iyisi
  • Depolamak: 4 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin