Cursed House Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş olarak Cursed House Free Download PC oyunu. Lanetli Ev 3 Ocak 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Cursed House, INNERVISION tarafından geliştirilen birinci şahıs hayatta kalma korku video oyunudur. Yusuf Nazartsev 27 yaşında bir Rus programcıdır. 24 yıl Rusya’da yaşadıktan sonra Yusuf, bu süre zarfında eski hayali için para biriktirmeyi başardı – ABD’ye taşınmak ve rahat bir ev satın almak. Bir mülk ararken, kazançlı bir teklifle karşılaşır – sadece 295.000 $ ‘a bodrum ve çatı katı olan iki katlı bir ev. Uzun bir tereddütten sonra satıcıyla iletişime geçer ve anlaşmayı kabul eder. Ancak hareketin ertesi günü yaşananlar şoke oldu.

Lanetli Ev nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Cursed House indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Cursed House’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). burada).
  4. Cursed House klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Lanetli Ev Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Cursed House’u ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10
  • İşlemci: Intel® Core ™ i3 / AMD Ryzen ™ 3
  • Hatırlatma: 8 MB RAM
  • Grafik: NVIDIA® GeForce® GTX 950 / AMD Radeon ™ R7 370
  • DirectX: Sürüm 10

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin