Cultures: Northland + 8th Wonder of the World Indir (GOG)


Oyun hakkında

İskandinav destanlarından çok yönlü bir yalan tanrısı ve ilahi “meslektaşlarına” karşı birçok entrika ören Loki, Midgard Yılanı’nın neden olduğu huzursuzluğun cezası olarak Odin tarafından Asgard’dan sürüldü. Şimdi Loki intikam istiyor ve Asgard’a gizlice geri dönmenin ve Odin’e geri dönmenin bir yolunu arıyor. Entrikaları ve tuzakları ile dört insan kahramanımız olan Frank Sigurd, cesur Saracen Hatschi, Bjami ve Crya’yı inatla suistimal ediyor. Müttefiklerinizin Loki’nin sinsi entrikalarından kurtulmalarına yardımcı olmak için maceralara ve görevlere atılın, ister bir yılan vebası, ister beklenmedik bir ziyaret için uğrayan iblis kurt Fenris olsun. Mütevazı bir şehirle başlayıp harika bir şehre doğru ilerlerken insanlarınızın sağlığını ve güvenliğini sağlayın. Cultures 3, strateji ve maceranın en iyi kombinasyonunu sunuyor! Cultures 4, Cultures 3’ün bitiminden birkaç yıl sonra geçiyor. Ünlü kahraman Bjarni ve arkadaşları, son maceralarından sonra emekli oldular ve günlük hayatlarının tadını çıkardılar. Bir gün karanlığın ve kötülüğün güçleri yavaş yavaş dünyaya yayılmaya başladığından bu barış uzun sürmeyecekti. Geçmişin en büyük kahramanları çağrıldı. Halk, insanlığı bir kez daha felaket ve talihsizliğin pençesinden kurtarmak için hemen yola çıkan arkadaşımız Bjarni’yi aradı. Bjarni halkının kaderi ve onlarla birlikte tüm insanlığın kaderi artık sizin elinizde. Siz ve kahramanlarınız dünyanın 8. harikasının gizemini çözmeli ve kötülüğü yeryüzünden yasaklamalısınız!

Bu pakete Cultures Northland & Cultures Dünyanın 8. Harikası dahildir

Cultures: Northland + 8th Wonder of the World nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Cultures: Northland + 8th Wonder of the World indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Cultures: Northland + 8th Wonder of the World”e tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, ne alabilirsiniz? burada).
  4. Cultures: Northland + 8th Wonder of the World klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kültürler: Nordland + dünyanın 8. harikası ücretsiz indir

Cultures: Northland + 8th Wonder of the World’ü doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • Windows 7/8/10/11
  • 1.4GHz
  • 1 GB bellek
  • DirectX 7 ile uyumlu 3D grafik kartı (DirectX 9 ile uyumlu önerilir)

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin