Cultures 2 Indir (GOG)


Oyun hakkında

Viking Bjarni, karanlık bir kehanet kapısını çalana kadar günlerini Grönland kıyısındaki pastoral bir köyde geçirir. Önsezilerinde Bjarni, iyi ve kötü güçler arasında destansı bir savaşa tanık olur. Midgard Yılanı ile savaşmak için seyahat etmesi gerekiyor. Sizi Avrupa’ya (İngiltere ve Bizans dahil) ve Bağdat’ın eteklerine götürecek bir maceraya hazır olun. Yolculuğunuz dört büyük batı kültürünü ortak bir hedefle birleştirecek. Ama ne kadar sürebilir? İskandinav mitolojisinden ilham alan gerçek zamanlı strateji başlığı Cultures 2: Gates of Asgard, sizi Bjarni’nin efsanevi canavarı yenme arayışına sokmak için simülasyon, macera ve rol yapma unsurlarını birleştirir. Cultures ve devamı Cultures 2: Gates of Asgard’ı içerir. Son derece ayrıntılı karakterler, nefes kesici ortamlar ve geniş manzaralarla 200 saatten fazla bağımlılık yapan God Sim oyunu. Her iki oyunda da güçlü macera unsurlarına sahip benzersiz bir kapsayıcı hikaye göze çarpıyor. Hepsi kendi derin iş ve yeterlilik sistemlerine sahip 30’dan fazla farklı iş ve meslek sunar.

Kültürler nasıl indirilir ve kurulur 2

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Cultures 2 indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Cultures 2″ye tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Cultures 2 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kültürler 2 Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Cultures 2 ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • Windows 7/8/10/11
  • 1.4GHz
  • 1 GB bellek
  • DirectX 7 ile uyumlu 3D grafik kartı (DirectX 9 ile uyumlu önerilir)

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin