Cube Decider Indir (v1.0)


Cube Decider Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Cube Decider 23 Haziran 2022'de çıktı

Oyun hakkında

Sen kılıçlı bir küpsün; Varsayılan istatistikleri 1 hasar, 5 sağlık ve 0 zırhtır. İstatistikleriniz, her oyun seviyesinin başlangıcında varsayılan değerlere sıfırlanacaktır. Ardından, seviye boyunca ilerledikçe, alınan güçlendirmelere ve mağlup edilen düşmanlara bağlı olarak istatistikler değişecektir. Tüm saldırıları başlatır ve önce kime saldıracağınıza karar verirsiniz. Savaş sıra tabanlıdır. Bir düşmana saldırdıktan sonra, düşman hala hayattaysa sırayla saldıracaklar. Sağlığınız sıfırın altına düşerse “ölebilirsiniz”; Ancak sıfır sağlık puanınız olsa bile başarılı bir saldırı yapabilirsiniz. Eğer ölürseniz, seviyeye baştan başlamanız gerekir. Ayrıca, mevcut seviyeyi istediğiniz zaman yeniden başlatabilirsiniz. Göreviniz, seviyeyi başlangıç ​​noktasına kadar geçmek için yeterli sağlık, hasar ve zırha sahip olmak için düşmanlara doğru sırayla saldırmaktır. Özellikler:

 • 50 seviye
 • 4 bonus seviyesi
 • 4 güçlendirme türü
 • 28 ticaret kartı
 • sıra tabanlı dövüş

Cube Decider nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Cube Decider indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Cube Decider'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Cube Decider klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Küp Decider Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Cube Decider ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1 (x64)
 • İşlemci: Intel Pentium CPU 2020M 2.4GHz eşdeğeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce GT 635 M eşdeğeri
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 300 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin