Crysis 2 Remastered Indir


Crysis 2 Remastered Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Crysis 2 Remastered, 17 Kasım 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Crysis 2 Remastered'da günümüzün donanımı için optimize edilmiş klasik birinci şahıs nişancı oyunu Crysis 2'nin efsanevi tek oyunculu kampanyasını yeniden yaşayın. Çığır açan orijinal Crysis'teki olayların ardından, uzaylılar iklim felaketiyle harap olmuş bir dünyaya geri döndüler. İşgalciler New York'u kasıp kavururken ve insanlığın tamamen yok edilmesini tehdit eden bir saldırı başlatırken, savaşa liderlik edecek teknolojiye yalnızca siz sahipsiniz. Yükseltilmiş Nanosuit 2.0 ile Süper Asker olarak oynamak, oyunun kurallarını değiştiren gizlilik, zırh ve güç yetenekleriyle savaş alanına uyum sağlamanızı gerektirir. Nano giysinizi ve silahlarınızı gerçek zamanlı olarak özelleştirin ve insanlığın hayatta kalması için savaşırken inanılmaz yeni güçlerin kilidini açın.

Crysis 2 Remastered nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Crysis 2 Remastered indirildikten sonra, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Crysis 2 Remastered'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan indirebileceksiniz). burada).
 4. Crysis 2 Remastered klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Crysis 2 Remastered Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Crysis 2 Remastered ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


elektrik

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10 64 bit
 • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-3450 / AMD Ryzen 3
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1050 TI /AMD Radeon 470
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 54 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin