Cryptofall: Investor Simulator Indir


Cryptofall: Investor Simulator Free Download PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Cryptofall: Investor Simulator 20 Nisan 2020'de yayınlandı

Oyun hakkında

Cryptofall bir yatırım simülatörüdür. Bir kripto para birimi patlaması sırasında tüccar olarak başlayın ve servetinize yatırım yapmanın tüm yollarını keşfedin. Madencilik havuzunuzu genişletmek için trend olan kripto para birimleriyle ticaret yapın ve hatta madencilik yapın. Bir yatırımcı olarak, önde gelen çeşitli şirketlerde hisse satın alırsınız. Daha fazla sayıda hisseye sahip olmak, karar verme sürecine katılmanıza, bir strateji geliştirmenize ve şirketi daha da büyütmenize olanak tanır. İş büyümesi daha fazla zenginlik demektir. Ve daha fazla varlık, elinizde daha fazla kontrol ve güç anlamına gelir. Oyunun şartlarına göre sağlığınızla ilgili zamanlamanız var. Ciddi bir sorun sizi dakika dakika öldürüyor ve hayatınızı kurtarmak istiyorsanız acele etmelisiniz. Bu oyunda adrenalinin beyninize yardım etmesine izin verin. Bu meydan okumada yalnız değilsin. Piyasada en iyi portföyü oluşturmaya istekli çok daha fazla yatırımcı ve balina var. Dolayısıyla, ayakta kalmak istiyorsanız kaliteli bir tüccar olsanız iyi olur.

Cryptofall: Investor Simulator nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Cryptofall: Investor Simulator indirme işlemi tamamlandıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Cryptofall: Investor Simulator'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan edinebilirsiniz) burada).
 4. Cryptofall: Investor Simulator klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Cryptofall: Yatırımcı Simülatörü Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Cryptofall: Investor Simulator ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP SP3
 • İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: Ayrılmış belleğe sahip donanım hızlandırmalı grafikler
 • Depolamak: 500 MB kullanılabilir disk alanı
 • Ek Yorumlar: 1024×768 minimum çözünürlük

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin