Critadel Indir (v1.0.008)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Critadel Free Download PC oyunu. Critadel 12 Ekim 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Babil olarak bilinen dev mekanik kulenin dolambaçlı yollarında ve gizli odalarında koşun, zıplayın ve patlatın. Yol boyunca fütüristik düşman lejyonlarıyla karşılaşacaksınız – kulenin kontrolünü ele geçiren kötü bir grup olan “Nuh Tarikatı”nın uşakları. Yukarıda: sonsuz yaşam verebilen eski bilgi. İlk kim orada olacak? GBA’dan ilham alan grafiklere ve canlı bir tekno müziğine sahip sert bir aksiyon oyunu olan Critadel, neredeyse sınırsız çeşitlilikte silah ve öğe yapılandırma seçenekleri sunar. Yükseltilebilir oynanabilir karakterler ve sürekli yeniden yapılandırılan dal yolları ile, her oynadığınızda farklı bir oyun!

Özellikler•

Üç farklı oynanabilir karakter (korkusuz savaşçı Nox, gizemli kültist Ahnushu ve dövüş android Alice), her biri kendi benzersiz başlangıç ​​silahlarına / öğelerine, yükseltilebilir becerilere ve açılabilir kostümlere sahip
• 360 ° nişan alma imleci, düşmanları herhangi bir yönde vurmanıza olanak tanır
• Saldırıları önlemek için sınırlı yenilmezlik ile kaçma manevraları
• Kuleden satın alınabilen veya rastgele bulunabilen güçlü silahlar
• Kuşanıldığında pasif bonuslar veren toplanabilir eserler
• İki tür oyun içi para birimi: Kristaller (kulede bulunur) ve Küreler (bossları yenerek kazanılır)
• Boss dövüşlerini tekrar oynamak için iki zorluk modu ve bir boss hücum modu

Critadel Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Critadel indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Critadel’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
  4. Critadel klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Kritadel Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Critadel indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7 SP1
  • İşlemci: Çift çekirdekli CPU 1.44 GHz
  • Depolamak: 1 GB RAM
  • Grafik: Intel HD grafikler
  • Depolamak: 500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin