Cris Tales Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş olarak Cris Tales Free Download PC oyunu. Cris Tales 20 Temmuz 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Klasik JRPG’lere bu güzel bağımsız aşk mektubunda geçmişi, bugünü ve geleceği aynı anda deneyimleyin. Cris Tales, klasik JRPG’lere yeni bir bakış açısıyla yazılmış güzel bir bağımsız aşk mektubu. Oynarken tek ekranda geçmişe bakın, şimdiki zamanda hareket edin ve kararlarınızın geleceği dinamik olarak değiştirdiğini izleyin! Yeni uyanmış zaman sihirbazı Crisbell ve fantastik arkadaşlarına, karanlık, peri masalı gibi bir dünyada, kasvetli bir geleceğe bakan yolculuklarında eşlik edin. Crisbell, güçlü zaman imparatoriçesini durdurmak ve dünyanın ve içinde yaşayan herkesin geleceğini yeniden yazmak için Crystallis ve dört krallık arasında ilerlemek zorundadır. Yol boyunca, Matias the Frog ve Willhelm the Child Magician gibi kendi benzersiz hikayeleri ve becerileri olan güçlü müttefiklerle tanışır ve onları işe alır. Crisbell dünyayı keşfederken ve eşsiz arkadaşlarıyla tanışırken, tanıştığı insanlar için geniş kapsamlı sonuçları olan kararlar vermelidir – yolculuğunuz sırasında gerçek zamanlı olarak deneyimleyeceğiniz dünyayı etkileyecek sonuçlar. Bu kararlarla ve yolunuza çıkan sayısız düşmanla yüzleşirken herhangi bir yoldaş paha biçilmez olacaktır. Onları saldırılarla yenecek misin yoksa herhangi bir dövüşün gerçekliğini değiştirmek için Crisbell’in zaman güçlerini kullanmanın yaratıcı yollarını mı bulacaksın? Güzel bir şekilde elle çizilmiş 2D grafikler, her bölgenin, düşmanın ve NPC’nin karmaşık geçmişini ve geleceğini 20 saatin üzerinde oynanışta hayata geçirmek için kare kare canlandırılmıştır. Cris Tales’ın eylemlerimizin zaman içindeki yankısının canlandırıcı ve unutulmaz keşfinde dallanan hikayeler, yenilikçi savaşlar ve klasik RPG heyecanının benzersiz bir kombinasyonunu deneyimleyin.

Cris Tales Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Cris Tales indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Cris Tales’e Ayıkla” seçeneğine tıklayın (bu, indirebileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
 4. Cris Tales klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Cris Tales Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Cris Tales’i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: İşletim sistemi sürümü: Windows 7
 • İşlemci: 2.5 GHz Intel Core veya AMD eşdeğeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti (2 GB) veya eşdeğeri
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depo: 6 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Orta ayarlar

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin