Cricket 22 Indir (v0.1.1570)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Cricket 22 Free Download PC oyunu. Cricket 22, 1 Aralık 2021'de gösterime girdi.

Oyun hakkında

Cricket 22, kriket hayranlarının şimdiye kadar gördüğü en zorlu, en kapsamlı oyunu içeriyor. Avustralya ve İngiltere arasındaki uzun süredir devam eden rekabetin doruk noktası olan tam lisanslı Ashes yarışmasının tadını çıkarın. Ayrıca, Avustralya'nın güçlü Big Bash T20 yarışmasına, İngiltere'deki son derece yenilikçi The Hundred'a, CPL'nin Karayipler'deki tropikal partisine katılın ve Avustralya, İngiltere, Yeni Zelanda ve İrlanda'dan tam lisanslı ekiplerle Batı Hint Adaları uluslararası savaş alanına gidin. Ve Big Ant'ın eşitlik ve temsil taahhüdüne uygun olarak, hem erkek hem de kadın oyunları tüm Cricket 22'lerde tekrarlandı. Cricket 22 ayrıca aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi yeni yeniliğe sahiptir:

 • Tüm yeni bowling ve saha kontrolleri; İster canlı hızlı bir fedai, ister hassas bir koşu için topu sahanın dışına fırlatırkenki tatmin edici “şınav” olsun, Cricket 22 en iyi kriket oyununuzu oynamanıza izin veren şık, sıkı kontroller sunar.
 • Derin, anlatı odaklı bir kariyer modu; Saha içinde ve dışında kontrol sizde. Antrenmanlarınızı ve basın toplantılarınızı organize ediyor, sakatlıklarla ilgileniyor ve uluslararası şöhrete giden yola siz karar veriyorsunuz!
 • Bugüne kadarki en erişilebilir kriket oyunudur; Krikette yeni misiniz? Cricket 22, tamamen yeniden tasarlanmış bir dizi öğretici ve ilk kez kullanıcı deneyimi ile oyuna başlamayı her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Cricket 22, Big Ant'ın şimdiye kadar geliştirdiği en detaylı spor simülasyonudur ve bu eğitimler sayesinde kısa sürede bir profesyonel gibi yumruk ve bowling oynamaya başlayacaksınız.
 • Yepyeni bir yorumcu ekibi; Cricket 22'de Michael Atherton, Ian Healy, Mel Jones, Alison Mitchell ve David Gower gibi yıldızlarla dolu bir yorumcu ekibi bulunuyor. Her atış, her zamankinden daha fazla derinlik ve analizle çağrılacak ve bir spor oyununda ilk kez, tamamı kadınlardan oluşan bir yorum ekibi olacak ve Cricket 22 deneyiminde kadın tasvirini daha da derinleştirecek.
 • Şimdiye kadarki en iyi görünümlü kriket; Cricket 22, en yeni nesil donanımın tüm avantajlarından yararlanır. Oyun sadece inanılmaz hızlarda yüklenmekle kalmaz, böylece aksiyona her zamankinden daha hızlı girersiniz, aynı zamanda şimdiye kadar görülen görsel olarak en gerçekçi kriket oyununu sunan inanılmaz gerçek zamanlı ışın izleme öğeleri de dahil olmak üzere eksiksiz bir görsel güncelleme paketi içerir.

Cricket 22'yi indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Cricket 22 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Cricket 22'ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). burada).
 4. Cricket 22 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Kriket 22 Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Cricket 22 ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


Torrent

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 veya üstü
 • İşlemci: Intel Core i3 / AMD Ryzen 3 veya üstü
 • Hatırlatma: 8 GB RAM
 • Grafik: AMD Radeon R7 260 / NVIDIA GTX 650Ti veya eşdeğeri, en az 2 GB VRAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 45 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin