Creepy Tale Indir (v2.2)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Creepy Tale Free Download PC oyunu. Creepy Tale 21 Şubat 2020’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Kardeşinle yürürken her şey dehşete dönüşür ve kahramanı bir dizi korkunç olayın içine çeker. Kardeşin kaçırıldı ve tehlikelerle ve garip yaratıklarla dolu uğursuz bir ormanla karşı karşıyasın. Yolda karşına çıkan bulmacaları çöz, yakalanma ve kardeşini kurtar! Bir zamanlar sakin ve huzurlu olan ormanın başına gelen ve onu kötülüklerle dolu ürkütücü bir yere dönüştüren karanlık hikayeyi öğrenin. Belki de ormanın tüm sırlarını çözebilecek ve barışçıl yaratıkları kurtarabilecek olan sizsiniz?

 • Korkunç atmosferik bulmaca
 • Klasik bir arayışın unsurları: eşyaları toplayın ve bunları çok çeşitli durumlarda kullanın.
 • Ama bu sadece bir angarya değil, saklanmanız, kaçmanız, yükseğe zıplamanız ve hatta … boru düdüğü çalmayı öğrenmeniz gerekiyor!
 • Gerçekten korkutucu bir film müziği ve güzel 2D sanat, sizi karanlık bir hikayeye götürecek ve size unutulmaz saatler yaşatacak!

Creepy Tale Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Creepy Tale indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Creepy Tale’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
 4. Creepy Tale klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Korkunç Hikaye Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Creepy Tale’i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: 64 bit Windows 7/8/10
 • İşlemci: 2 GHz
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: GeForce 600 serisi
 • Depo: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin