Creepy Tale 2 Indir (v1.1.7)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Creepy Tale 2 Free Download PC oyunu. Creepy Tale 2, 16 Temmuz 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Bir zamanlar küçük kız kardeşini kurtarmak için babasının kulübesinden ayrılan genç Lars varmış, kötü bir güç tarafından kovalanmış… Her şey zayıf yıllar geldiğinde başladı. Bilinmeyen bir kötülük gücü, barışçıl bir krallığı korkutmaya başladı, çocuklarını ve ormanın masum sakinlerini kaçırdı. Bir zamanlar insanların ve fantastik yaratıkların uyum içinde yaşadığı barışçıl bir krallık, karanlık ve korku ülkesi haline geldi. O zamanlar kimse talihsizlik ve trajediden muaf değildi – Lars ve ailesi de değildi. Bir gün iki ürkütücü misafir babasının kulübesini ziyaret etti. Lars’ın babası ölümün eşiğine gelene kadar dövüldü ve küçük kız kardeşi Ellie, ziyaretçilerin zihin kontrol büyüsüne kapılarak onlarla birlikte gitti. Lars kaçar ve yol boyunca bulduğu yeni sihirli arkadaşlar sayesinde kız kardeşini güvenli bir yere götürmeye kararlıdır. Creepy Tale 2, Creepy Tale serisine yeni bir giriş olan eski Avrupa masallarından ilham alan ürkütücü bir çizgi film-bulmaca macerasıdır. Ellie’yi, küçük kız kardeşini ve isimsiz bir şeytan tarafından kaçırılan diğer kızları bulmak için ülkesini dolaşırken, Lars’ın dönen karanlık olaylar döngüsünde ona yardım edin. Korkularınızla savaşın, yeni müttefikler toplayın ve sizi gerçeğe götürecek sayısız bulmacayı çözün.

Creepy Tale 2 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Creepy Tale 2 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Creepy Tale 2’ye Çıkart” üzerine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
 4. Creepy Tale 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Korkunç Hikaye 2 Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Creepy Tale 2 Ücretsiz İndirme işlemini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 64 bit Windows 7/8/10
 • İşlemci: 2 GHz
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: GeForce 600 serisi
 • Depo: 4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin