Creed: Rise To Glory Indir

Creed: Rise To Glory Ücretsiz İndirilen PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Creed: Rise To Glory 25 Eylül 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Tren. Kavga. Zafer. Şampiyon olmak için gerekenlere sahip misiniz? Adonis Creed olarak, boks mirasınızı oluşturmak için dünyanın en iyi rakipleriyle baş başa savaşacaksınız. Bu yoğun sinematik deneyim, sürükleyici VR yakın dövüş savaşları için yeni Phantom yakın dövüş teknolojisini içerir, böylece Creed gibi antrenman yapabilir, dövüşebilir ve kazanabilirsiniz. Adonis Creed’in keşfedilmemiş mazlumdan birinci sınıf bir dövüşçüye yükselişine tanık olurken zihninize ve bedeninize meydan okuyun, hepsi de Creed filmlerinden ilham alan sürükleyici bir evrende. Birden fazla oyun modunda şöhrete giden yolu seçin: mağaza odaklı kariyer, özelleştirilebilir serbest oyun veya mini oyun tabanlı eğitim. PvP artık çok daha kişisel. Şampiyonunuzu seçin, ardından bir arkadaşınızla özel bir maç ayarlayın veya Crossplay Hızlı Maç’ta rakiplerinizi bulun. Vücudun üst kısmının hassas bir şekilde izlenmesi, her atışın düştüğü yerde – hem rakibinize hem de kendinize salınmasını sağlar. Fantom yakın mesafe dövüş teknolojisi, ringe fırlatma ve vurmanın gerçek hayattaki etkilerini taklit eder, ör. B. Uzun, telaşlı bir dövüş sırasında vücuttan çıkma, bayılma veya yorgunluk hissi. Onları kırın – veya onlar olun Freeplay veya PvP’de Creed ve Rocky evreninin en ünlü karakterleri, klasik Rocky Balboa, Ivan ve Viktor Drago ve çok daha fazlası dahil!

Creed’i İndirin ve Yükleyin: Rise To Glory

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Creed: Rise To Glory indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Creed.Rise.to.Glory.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Creed: Rise To Glory klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Not: Şu sanal gerçeklik başlıklarından birini gerektirir: HTC Vive veya Oculus Rift. Daha fazla bilgi için lütfen VR Desteği bölümüne bakın.

Creed: Rise to Fame ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Creed: Rise To Glory Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel i5-4590
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 970 | AMD R9 290X
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.