Cramit’s Keep Indir

Cramit’in Keep Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Cramit’s Keep, 10 Ocak 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Başbüyücü Cramit, Crescent Peaks’in tepesinde itaatsizlikten dolayı oğlunu hapse attı. Başbüyücünün kalesi sürekli değişiyor – bir kapının asla aynı odaya iki kez çıkamayacağı sonsuz bir labirent. İçinde kapana kısılan genç Cramit, hayatı pahasına kaçmak için savaşmak zorunda. Cramits Fortress’in alt zindanlarında savaşın. Çeşitli düşman türleriyle savaşın ve kötü baş büyücüyle savaşın. Cramits büyülerini, güçlerini ve istatistiklerini özelleştirin. Düşmanlar tarafından boğulmadan önce mümkün olduğunca çok odayı temizlemek için benzersiz yapılar oluşturun!

Cramit’s Keep Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Cramit’s Keep indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Cramit’s Keep”e tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). burada).
 4. Cramit’in Keep klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Cramit’s Keep Free Download

Doğrudan bağlantı ile Cramit’in Ücretsiz İndirme İşlemini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: Intel Core i3-6100 / AMD FX-8350
 • Hatırlatma: 4 GB RAM
 • Grafik: GTX 580 / AMD HD 7870
 • Depo: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin