Cosa Nostra Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Cosa Nostra Ücretsiz İndir PC oyunu. Cosa Nostra 13 Kasım 2018’de çıktı

Oyun hakkında

Cosa Nostra’da 1980’lerin başında Amerikan Mafyası’nın kiralık katilinin hayatını izliyorsunuz. İster gizlice, ister tuzaklar kurarak, ister katıksız kaba kuvvet kullanarak olsun, kendi uzmanlığınızı kullanarak sözleşmeler yapın. Dürüstlük veya aldatma yoluyla suç merdivenini tırmanın. Oyunun sonucunu etkileyecek kararlar ve daha fazlasını yapın! Ancak işler beklendiği kadar sorunsuz gitmez, eylemleriniz eylemi etkiler. Geçmişteki düşmanların dostunuz ve dostlarınızın düşmanınız olmasını izleyin. Cosa Nostra, sizi ayakta tutmak için benzersiz çeşitli görevler ve sözleşmeler içerir. Sözleşmeler ve benzersiz kıvrımlar ve dönüşler elde etmenin tonlarca farklı yolu ile her zaman büyüleyici bir şey vardır. Cosa Nostra’daki sistem, gerçekçilik ve arcade tarzı oyunun eşsiz bir karışımıdır. Yoğun silah oyunu, bir sürü alt etme ve düşmanlarınızla ilgilenmenin diğer birçok yolu… Cosa Nostra’nın hikayesi, 1980’lerdeki Amerikan Mafyasına bir bakış sunuyor. Gelenekçilik, düzensizlik ve rekabet halindeki suç örgütleri arasındaki mücadelenin gösterilmesi.

Cosa Nostra nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Cosa Nostra indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Cosa Nostra’ya Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
 4. Cosa Nostra klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Cosa Nostra Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Cosa Nostra Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Modern Intel Pentium veya AMD eşdeğeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Atanmış Grafik
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depo: 5 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin