Corridor 7: Alien Invasion Indir (GOG)


Corridor 7: Alien Invasion Ücretsiz PC Oyunu İndir doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Koridor 7: Uzaylı İstilası 1 Mart 1994'te gösterime girdi

Oyun hakkında

Dünya dışı yaşam keşfedildi… ve çok kızgınlar. Mars'tan getirilen küçük, metalik bir nesne üzerinde deney yapan bir grup bilim adamı, onu, Corridor 7 adlı çok gizli araştırma laboratuvarında dünyamızı başka bir derinliğe bağlayan bir geçit açmak için kullandı. Düşman uzaylı yaratıklar kapıdan tesise akın etmeye başlayınca, keşfin heyecanı kısa sürdü. Koridor 7'ye girmek, uzaylı istilacıları ortadan kaldırmak ve istila gelmeden önce kapıyı kapatmak şimdi size, yalnız bir Özel Kuvvetler ajanına kalmış! Capstone Software'in bu korkunç bilim kurgu birinci şahıs nişancı oyununda, Dünya'nın düşmanca ele geçirilmesine karşı savaşmak için Corridor 7'nin karanlık ve çarpık test odalarının derinliklerine dalın. Başka bir dünyadan korkunç canavarlar tesisin etrafına dağılmış durumda. Yükünüzü tamamen doldurduğunuza ve onlarla baş etmeye hazır olduğunuza sevindim. Bu uzaylı canavarlara kısa sürede unutamayacakları kanlı bir karşılama partisi vermenin zamanı geldi!

 • Bu klasik nişancı oyununun CD-ROM versiyonunun tam 46 seviyesinde patlatarak ilerlerken arkanızda hayatta kalan kimse bırakmayın.
 • Dokuz yıkıcı silahtan oluşan bir cephanelikle yağmacı uzaylı işgalcileri yok edin.
 • Gece görüşü ile karanlıkta düşmanınızı takip etmek veya tuzakları tespit etmek için kızılötesi görüşünüzü kullanın.
 • Yeterince alamıyor musun? Her oyunda farklı olan Başkan seviyesini fethedin!
 • Sesi açın ve atmosferik müzikte kendinizi kaybedin.

Corridor 7: Alien Invasion nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Corridor 7: Alien Invasion'ın indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Coridor 7: Alien Invasion'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Corridor 7: Alien Invasion klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Koridor 7: Uzaylı istilası ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Corridor 7: Alien Invasion ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: Pentium 4 veya üstü
 • Hafıza: 256 MB RAM
 • Grafik: WDDM 1.0 veya daha yüksek sürücülü DirectX 9 grafik aygıtı
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolamak: 355 MB kullanılabilir disk alanı
 • Ek Yorumlar: Bu oyun DOSBox tarafından desteklenmektedir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin