Corpse Party: Blood Drive Indir (v20191022)

Corpse Party: Blood Drive Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Corpse Party: Blood Drive 10 Ekim 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Kisaragi Akademisi 2-9.Sınıfların bazı üyeleri, Heavenly Host olarak bilinen cehennem dünyevi ilköğretim okuluna yaptıkları geziden dönerken, birçoğu dönmedi ve hayatta kalanlar, şanssızların anılarını korumak için her gün salonlarında yok olmak zorunda kaldılar. Yine de bir umut ışığı var: Gölgeler Kitabı olarak bilinen eski bir cilt. Sınıf başkanı Ayumi Shinozaki, merhum arkadaşlarını canlandırmak için sihrini kullanmaya çalıştı, ancak bu sadece trajediyi daha da kötüleştirdi. Ve şimdi kitap kayboldu. Yoksa var mı? Gölgeler Kitabının artık Cennetsel Cennetin harap olmuş kalıntılarında olduğunu düşündüren ruhani bir fotoğraf ortaya çıktığında, Ayumi onu bulmaya takıntılıdır, böylece bir şeyleri düzeltmek için son bir çaba gösterebilir. Ardından gelenler bir kabustan başka bir şey değil. 11 büyük hikaye bölümü ve 8 ek bölümle, Corpse Party: Blood Drive, Heavenly Host hikayesini büyük ölçekte kapatıyor ve eşit ölçülerde cevaplar ve şaşırtıcı kıvrımlar sağlıyor.

Corpse Party: Blood Drive’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Corpse Party: Blood Drive indirme işlemi tamamlanır tamamlanmaz, ZIP dosyasını sağ tıklayın ve “Corpse.Party.Blood.Drive.v20191022.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Corpse Party: Blood Drive klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Corpse Party: Blood Drive ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Corpse Party: Blood Drive Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7+
 • İşlemci: 2,5 GHz’de Intel i3 Çift Çekirdekli CPU
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: Intel UHD Graphics 620 (1 GB VRAM’li kart)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 3 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.