Cornerstone: The Song Of Tyrim Indir (v3.1.7)

Cornerstone: The Song Of Tyrim Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Cornerstone: The Song of Tyrim 26 Nisan 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

Aksiyon rol yapma oyunları, bulmaca çözme ve işçiliği, sizi bir dizi kapsamlı görevi üstlenmeye, unutulmaz rakiplerle savaşmaya ve ömür boyu sürecek macerayı yaşamaya davet eden bu genişleyen, açık dünya fantastik destanında bir araya geliyor. Oynanabilir araçlara ve çok daha fazlasına dönüştürülebilecek fantastik eserler ve ekipmanlar toplarken, renkli karakterlerle ve egzotik adalarla dolu, etkileşimli, fizik tabanlı bir dünya, hileler, tuzaklar ve hazinelerle dolu egzotik adalarla fethinizi bekliyor. Birinin Borja köyünün Vikinglerini en son görmesinden bu yana haftalar geçti ve genç Tyrim gidip onları bulmaya kararlı. Zanaatını ve dövüş becerilerini kullanarak, Nygard’ın sırlarının dünyasını ortaya çıkarmak, muhteşem kalıntıları toplamak, yasak sırları ve sihri ortaya çıkarmak ve nihayetinde onu getirmeye çalışırken eski ve durdurulamaz bir kötülüğe meydan okumak için Deli Keçi üzerinde denizlerde yelken açacaksınız. Vikingler evi.

 • Epik, açık aksiyon RPG karışımı, fizik tabanlı bulmaca çözme ve savaş
 • Eksiksiz üretim sistemi – kendi silahlarınızı, zırhınızı ve ekipmanınızı oluşturun
 • Eşsiz düşmanlar, hazineler ve maceralarla dolu 8 egzotik adayı keşfedin
 • Oynanabilir araçlar arasında gemiler, rüzgar sörfçüleri ve daha fazlası bulunur
 • Etkileşim ve etkileşim için düzinelerce tuhaf karakter
 • Etkileyici skor, canlı müzisyenleri ve ses efektlerini içerir
 • Akıcı ve gerçekçi fizik, aksiyonu hayata geçirir

Cornerstone: The Song Of Tyrim’i İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Cornerstone: The Song Of Tyrim indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Cornerstone.The.Song.of.Tyrim.zip” e tıklayın (bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Cornerstone: The Song Of Tyrim klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Cornerstone: Tyrim’in Şarkısı ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Cornerstone: The Song Of Tyrim Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP SP2
 • İşlemci: Dual Core 2.0GHz veya eşdeğeri işlemci
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: 512 MB
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Kamp: 3 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.