Cooking Companions Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Cooking Companions Free Download PC oyunu. Yemek Arkadaşları 7 Ekim 2021’de çıktı

Oyun hakkında

Tatra ormanlarının derinliklerinde kaynaklar azalıyor ve sel artıyor. Moralinizi yüksek tutmak ve hayatta kalma becerilerinizden en iyi şekilde yararlanmak size kalmış. Doğru kişiyi yağlayacak mısın? Yoksa doğrama bloğuna mı iniyorsunuz? Doğu Avrupa folklorunu beklenmedik bir pakette sunan Cooking Companions, yakında unutamayacağınız bir psikolojik korku oyunu. Oyuncular 40 Steam Başarımı, 55+ sanat eseri, dört vegan tarifi ve 7 sonun kilidini açabilir. UYARI: Bu oyun, ışığa duyarlı epilepsisi olan kişilerde potansiyel olarak nöbetleri tetikleyebilir. Aşağıdaki program, ahlaki duygunuzu rahatsız edebilecek sahneler içermektedir. Bu oyun çocuklar veya kolayca sinir bozucu insanlar için uygun değildir.

Yemek Arkadaşları nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Cooking Companions indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Cooking Companions”a tıklayın (bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Burada).
  4. Cooking Companions klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Yemek pişirme arkadaşı Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Cooking Companions’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 1.8 GHz çift çekirdekli işlemci
  • Depolamak: 4 GB RAM
  • Grafik: Entegre grafikler
  • Depolamak: 350 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin