Contra Anniversary Collection Indir (v1.1.0)

Contra Anniversary Collection Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilen PC Oyunu. Contra Yıldönümü Koleksiyonu 11 Haziran 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Contra Yıldönümü Koleksiyonu, bu klasik koşu ve silah serisini modern platformlara ve yeni nesil oyunculara geri getiriyor. Tepki becerileriniz test edilirken güçlendirmeleri alın ve tehditkar düşman ve patron dalgalarının arasından geçin. Ayrıca sayısız konsept belge ve eskiz içeren bir dijital bonus kitap, serinin resmi kronolojisi, serinin deneyimli yapımcısı ile özel bir röportaj ve çok daha fazlası var! Contra, tek başına veya bir arkadaşıyla saatlerce tırnak yeme imkanı sunar. Acil durumlarda; Kodu bildiğinizden emin olun!

Kontra (Arcade)
Süper eksiler
Kontra (NA)
Karşı (JP)
Süper C.
Kontra III: Uzaylı Savaşları
Operasyon C.
Sert birliklere karşı
Süper Probotector Uzaylı Asiler
Probotector

Contra Yıldönümü Koleksiyonunu indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Contra Yıldönümü Koleksiyonunu indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Contra.Anniversary.Collection.v1.1.0.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (7-zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Contra Yıldönümü Koleksiyonu klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Contra Yıldönümü Koleksiyonu ücretsiz indirme

Contra Yıldönümü Koleksiyonu’nu doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10 – 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3-4160
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Intel HD Graphics 4400 (VRAM 128 MB)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 504 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX 11 uyumlu
 • Ek Yorumlar: 1920 x 1080 monitör çözünürlüğü

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.