Conarium Indir (v1.0.0.13)

Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş Conarium Free Download PC oyunu. Conarium 6 Haziran 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Conarium, dört bilim insanının merak uyandıran hikayesini ve normalde doğanın “mutlak” sınırları olarak kabul ettiğimiz şeye meydan okuma arayışlarını takip eden korkunç bir Lovecraft oyunu. HP Lovecraft’ın At the Mountains of Madness adlı romanından esinlenilmiştir, ancak büyük ölçüde orijinal hikayeye dayanmaktadır. Frank Gilman olarak, tuhaf, titreyen seslerle dolu bir odaya gözlerinizi açıyorsunuz. Duvarlarda Danse Macabre koşan ışık desenleri, masadaki garip bir cihazla temsil ediliyor. Tek hatırladığınız, Güney Kutbu yakınlarındaki bir Antarktika üssü olan Upuaut’ta olduğunuz ise, yeri terk edilmiş bulacaksınız ve bir şeylerin çok yanlış olduğunu hissedeceksiniz. Anılarınızın size rehberlik edemeyeceğini bildiğiniz zaman, tuhaf bir kırılganlık duygusu, garip bir bütünün parçası olmanın tanıdık ama tuhaf duygusunu zorlarsınız. Yakında, keşif sırasında cihazı kullandıktan sonra öldüğünüzü ve sonra geri döndüğünüzü fark edeceksiniz. Önemli bir şeyi kaybettiniz veya kötü bir şey kazandınız. Antarktika üssünü, rüyaları ve vizyonları keşfedin. Ne pahasına olursa olsun korkunç yaratıklardan kaçınırken ipuçlarını inceleyin ve sırların kilidini açın.

Conarium’u indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Conarium’u indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Conarium.v1.0.0.13.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bunun için alabileceğiniz 7-zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Conarium klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Conarium ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Conarium Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 64 bit
 • İşlemci: 3,60 GHz Intel Core i3-4160
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 480/570/670, ATI Radeon HD 5870/5850
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 8 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Bir AMD Crossfire kurulumunun kullanılması performans sorunlarına yol açabilir. 4: 3 çözünürlükler desteklenmez

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin