Community College Hero: Trial By Fire Indir

Community College Hero: Trial By Fire Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Community College Hero: Trial By Fire 4 Aralık 2015’te yayınlandı.

Oyun hakkında

Süper güç okulunda profesörlerinizi alt edin! Sınavlarınızı geçin, sınıf arkadaşlarınızla çıkın ve mezun olmak için ülkenin en çok aranan kötü adamlarını avlayın. Community College Hero: Trial by Fire, Eric Moser tarafından yazılmış, kararlarınızın hikayeyi belirlediği, merak uyandıran 168.000 kelimelik etkileşimli bir romandır. Tamamen metin tabanlıdır – grafik veya ses efekti içermez – ve hayal gücünüzün muazzam, durdurulamaz gücünden güç alır. Ülkenin en yeni kolej kahraman kursuna burs kazandınız! Ama sınıf arkadaşlarınızın gizli kimliklerini onlar sizinkini öğrenmeden önce keşfedebilir misiniz? Kostümünüzü ve maskenizi (ve belki de bu hafta sonu randevunuzu) seçin ve suçla savaşmaya ve kasaba halkını kör etmeye hazır olun! Her birinin getirdiği tüm becerilere sahip bir akrobat, keskin nişancı, dedektif veya asker olun. Ayakkabılarınızda muşta, sapan ve hatta geri çekilebilir tekerlekli paten taşıyın. Büyük kötülüğü araştıracak mısın yoksa daha fazla eğitim alana kadar bekleyecek misin? Yeni keşfettiğiniz güçlerinizi kontrol etmeyi öğrenerek başkalarının mülküne zarar verme sorumluluğundan kurtulacak mısınız yoksa borcunuzu ödeyecek misiniz? Bir muser, büyücü, gelenekçi veya dolandırıcı mı olacaksınız? Yeni süper kimliğinize adım atın ve Community College Kahramanı olarak yerinizi alın!

 • Bu 176.000 kelimelik, çizgi romandan ilham alan macerada ülkenin en yeni kahraman okulunda kostümlü bir suç savaşçısı olmayı öğrenin!
 • Kasabanızda ortalığı karıştıran gizemli yeni kötü adamı durdurmaya çalışın!
 • Karakterinizi tamamen özelleştirin! Komik bir akrobat olacak mısın? Düşünceli bir dedektif mi? Büyüleyici bir keskin nişancı mı? Bu senin kararın!
 • Herkesin bir sırrı varmış gibi görünüyor! Sınıf arkadaşlarınızın sırlarını çözecek ve kendinizinkini koruyacak mısınız?
 • Altı potansiyel romantik ilgi alanı arasından romantizmi bulun, sınıf arkadaşlarınızla çılgın maceralara atılın ve harika donanım yükseltmeleri kazanmak için sınavlarınızı geçin.
 • 46 farklı başarıyı keşfetmek için her bir yan macerayı, ilişkiyi ve çalışma oturumunu keşfedin!
 • Erkek, kadın veya ikili olmayan olarak oynayın.
 • Eşcinsel, heteroseksüel, biseksüel veya aseksüel olarak oynayın.

Community College Hero: Trial By Fire’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Community College Hero: Trial By Fire indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Community College Hero’ya Çıkart: Ateşle Deneme” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Community College Hero: Trial By Fire klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Community College Hero: Deneme Sürümü Ücretsiz İndir

Community College Hero: Trial By Fire’ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin