Comedy Night Indir (v1.3.7)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Comedy Night Free Download PC oyunu. Komedi Gecesi 24 Ağustos 2017’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Şarkıcılar, komedyenler ve şovmenler dikkat çekiyor. Şakalar yapın, şarkılar söyleyin veya arkanıza yaslanın, rahatlayın ve kalabalıktaki yabancılarla hikayeler paylaşın. Comedy Night, ham ve canlı yetenekleri sanal bir sahnede görmekle ilgilidir. Bir sanatçıysanız, dünyanın dört bir yanından arkadaş ve yabancılardan oluşan bir izleyici kitlesini cezbetmek için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görün. Komedi Gecesinde ne alacağınızı asla bilemezsiniz, her zaman yeni ve eğlenceli bir deneyimdir. Bar her zaman açıktır, partiye gelin. Sahneye çıkın, mikrofona çıkın ve kullanıcı tarafından oluşturulan odalarda canlı bir seyirci önünde performans sergileyin. Çift mikrofon odalarında diğer şarkıcılar ve komedyenler ile işbirliği yapın veya onlarla rekabet edin. Oylamadan veya taciz edilmeden önce sahnede ne kadar kalabileceğinizi görün. Comedy Night, yeni materyalleri denemek ve bir izleyicinin performansınıza ne kadar iyi tepki verdiğini görmek için harika bir sanal alan. Seyircinin bir parçası olun ve hangi sanatçıların kalacağına veya sahne dışında oy vererek ayrılacağına karar verin. Sizi eğlendirmek için ellerinden gelenin en iyisini yapan oyunculara uluyun veya onları teşvik edin. Bazen seyirci, gerçek eylemlerden daha komik olabilir. Komedi Gecesi’nde yabancılarla yapılan büyük şakalar uzun bir yol kat eder. Sizi temsil edecek mükemmel avatarı veya dünyayı görmek için yeni bir kişiyi seçin. Çok çeşitli saç modelleri, vücutlar, şapkalar ve gözlüklerle performansınıza renk katacak benzersiz bir karakter yaratabilirsiniz.

Comedy Night nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Komedi Gecesi indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Komedi Gecesine Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Comedy Night klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Komedi Gecesi Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Comedy Night Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel veya AMD 2.2 GHz (çift çekirdekli)
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 460 veya Radeon HD 7690M XT
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX® uyumlu
 • Ek Yorumlar: Uygulama için bir mikrofon gereklidir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin