COLLAPSED Indir (v1.11)

ÇÖZÜLDÜ Ücretsiz İndirilen PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. ÇÖZÜLDÜ 1 Ağustos 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Collapsed’de avlarını takip etmesi gereken 4 benzersiz avcıdan biri olarak oynuyorsunuz. Herkesin kendi yetenekleri, becerileri ve dövüş stilleri vardır. Prosedürel olarak oluşturulmuş tehlikeli seviyelerde seyahat etmeli, düzinelerce düşman türüyle savaşmalı ve patronlara meydan okumalısınız. Bu kıyamet sonrası dünya, yeni özellikler kazanmak için birleştirdiğiniz faydalı öğelerle dolu ve deneyim puanlarıyla devasa bir beceri ağacına yatırım yapıyorsunuz. Ve öldüğünde tüm değerli hazinelerini kaybetmeyeceksin! Her seferinde baştan başlayarak birçok kez öleceksiniz – ancak tüm ganimetleriniz ve eşyalarınız bir sonraki koşunuza taşınacak.

Ana Özellikler

 • Keşfetmek için tehlikeli bir dünya. Daraltılmış, zorlu düşmanlar ve ölümcül tuzaklarla dolu, prosedürel olarak oluşturulmuş seviyelere sahip, benzersiz şekilde tasarlanmış 9 konum içerir.
 • Yolunda savaş. Her biri kendi menzilli ve göğüs göğüse dövüş stillerine sahip 4 avcı arasından seçim yapın ve zorlu, zamana dayalı dövüşe katılın. 60’tan fazla düşman türü ve 15 patron sizi bekliyor!
 • Geliştirmek. Oyun, benzersiz savaş makinenizi geliştirmek için devasa ve dallara ayrılmış bir beceri ağacı sunuyor.
 • Yıkım araçları. Yol boyunca size yardımcı olması için 100’den fazla farklı öğeyi birleştirebilir ve üretebilirsiniz.
 • Hileli lite. Öldüğünüzde (ve kesinlikle yapacaksınız) baştan başlamanız gerekecek – ancak zor kazanılan eşyalarınız ve becerileriniz devam ediyor.
 • Tek başınıza veya bir arkadaşınızla savaşın. Daraltılmış, arkadaşlarınızdan biri için ortak bir mod sunar.
 • 10 zorluk değiştirici. Gerçek bir meydan okuma arıyorsanız.

COLLAPSED’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. COLLAPED indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “COLLAPED’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. COLLAPSED klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

ÇÖZÜLDÜ Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz DOLAPLI indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7+
 • İşlemci: Intel i5 +
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia 450 GTS / Radeon HD 5750 veya daha iyisi
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin