Cloudpunk Indir

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Cloudpunk Free Download PC oyunu. Cloudpunk 23 Nisan 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Senin adın Rania. Bu, büyüyen Nivalis şehrinde bulunan yarı yasal teslimat şirketi Cloudpunk’taki ilk geceniz. Troposferin kenarını kazımadan önce, alttan ilikten, yukarısındaki gri bulutları delen kulelere kadar her yere giderler. Hiçbir teslimat emri çok tehlikeli değildir ve hiç kimse bir cloudpunk sürücüsünden daha hızlı değildir. Bu hikaye tabanlı keşif oyununda, androidler, AI ve toplumun her seviyesinden vicdansız insanlar dahil olmak üzere çok çeşitli karakterlerle karşılaşacaksınız. Herkesin bir hikayesi var ve Nivalis’te bir gece boyunca her şey değişecek.

Özellikleri:

 • Yüzen araba ile ve yürüyerek dev bir dikey cyberpunk şehrini keşfedin
 • Kurumsal komplo, bilgisayar korsanları ve sahte yapay zeka dünyasında bulmacaları Rania’nın gözünden çözün
 • Çok çeşitli karakterlerle tanışın ve kendinizi günlük yaşamlarına bırakın
 • Kararlarınızın Nivalis sakinleri üzerinde kalıcı bir etkisi olacak
 • Ek hikayelerin kilidini açmak için gizli yerleri ve öğeleri keşfedin

Cloudpunk’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Cloudpunk’ı indirdikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Cloudpunk.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın. (Bunu yapmak için alabileceğiniz WinRAR’a ihtiyacınız var Buraya).
 4. Cloudpunk klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları varsa, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Cloudpunk ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Cloudpunk Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR !!. Txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7/10 (64 bit)
 • İşlemci: AMD / Intel-CPU (AMD FX-4300 veya Intel i3-4130 veya daha yenisi)
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: En az 2 GB ayrılmış VRAM ve Shader Model 5.1 desteğine sahip AMD / NVIDIA ayrılmış grafik kartı (AMD R9 285 ve NVIDIA GeForce GTX 760 veya daha yenisi)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 7 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Tümleşik veya özel DirectX 9 uyumlu ses kartı
 • Ek Yorumlar: Denetleyici veya klavye + fare. Bu oyun tamamen destekler Şimdi GeForce. Bilgisayarınız minimum gereksinimleri karşılamıyorsa, Steam kitaplığınızı bağlayabilir ve orada oynatabilirsiniz. Düşük kaliteli PC’lerde, Mac veya Android cihazlarda bile çok iyi çalışıyor.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.