Cloudbuilt Indir (v1.55 & ALL DLC’s)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Cloudbuilt Free Download PC oyunu. Cloudbuilt 20 Mart 2014’te piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Bulutların üzerinde yükselen bir dünyayı keşfedin ve roket tahrikli giysinizin tüm yeteneklerini kullanın. Duvarların üzerinden koşun, yüzlerce metre zıplayın, düşman robotlarını atlatın ve yok edin. rolünü üstlenmek yarı, garip yeni bir dünyada bulutların üzerinde uyanan yaralı bir savaş gazisi. Dünyayı keşfedin ve kendini yeniden keşfederken ve durum ve geleceği ile uzlaşmaya çalışırken önündeki engelleri aşmaya çalışın. Farklı zorluk seviyeleri ve çok sayıda tema ile 40’tan fazla seviye içerir. Şimdi 34 temel seviyenin tamamı 2020 için yeniden tasarlandı ve daha yumuşak, daha dengeli bir deneyim sunuyor. Ayrıca tüm seviyelerin orijinal 2014 sürümlerini ve şimdi tam Defiance DLC’sini içerir – ücretsiz! 45’in üzerinde mevcut görünüm ve kostüm. Hepsinin kilidi, çeşitli ek zorlukları tamamlayarak oyun içinde açılabilir.

Cloudbuilt nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Cloudbuilt indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Cloudbuilt’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Cloudbuilt klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Cloudbuilt Ücretsiz İndirme

Doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz Cloudbuilt indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 2 GHz Intel çift çekirdekli işlemci
 • Depolamak: 2 GB RAM
 • Grafik: 512 MB OpenGL 3.2 uyumlu kart
 • Depolamak: 3 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Herhangi bir uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin