Clive Barkers Jericho Indir

Clive Barkers Jericho Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Clive Barker’ın Jericho’su 23 Ekim 2007’de yayınlandı

Oyun hakkında

Jericho, ekran efsanesi Clive Barker tarafından yaratılan bir korku FPS’sidir. Oyunda, bir Jericho ekibi kalbindeki kötülüğü yok etmek için kayıp bir şehirde savaşmalıdır.

Clive Barker’s Jericho’yu indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Clive Barkers Jericho indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Clive.Barkers.Jericho.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın. Buraya).
  4. Clive Barkers Jericho klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Not: Girişten sonra bir kilitlenme yaşarsanız, NVIDIA PHYSX Legacy’yi indirin ve yükleyin Buraya

Clive Barkers Jericho ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Clive Barker’s Jericho Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! .Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows XP veya daha yenisi
  • İşlemci: Intel Pentium 4 2,4 GHz veya AMD eşdeğeri
  • Hafıza: 1 GB RAM
  • Grafik: NVIDIA Geforce 6600 GT veya ATI Radeon X1600
  • Depo: 3 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin