Cladun X2 Indir


Cladun X2 Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Cladun X2, 14 Ağustos 2012’de piyasaya sürüldü.

Oyun hakkında

Cladun X2, retro RPG bitişi ve neredeyse sonsuz düzeyde karakter özelleştirmesi olan bir hack n’ slash zindan tarayıcısıdır. İstatistiklerden donanım ve karakter sınıflarına ve kendi kahramanınızı yaratmaya kadar Cladun X2, yeni ve eski oyuncuların sonuna kadar keyif alacakları bağımlılık yaratan bir deneyim olmayı vaat ediyor. Ana Özellikler:

 • Rastgele oluşturulmuş zindan haritaları
 • Oyun içi boyama uygulamasıyla tamamen özelleştirilebilir karakterler
 • Klasik platform tarzı aksiyon rol yapma oyunu

Cladun X2 nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Cladun X2’yi indirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Cldun X2’ye Çıkart” ı tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Cladun X2 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Cladun X2 Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Cladun X2 ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi:Windows XP
 • İşlemci:Core 2 Duo 2.60GHz/Athlon X2 2.7GHz
 • Hafıza:512 GB RAM
 • Grafik:GeForce FX5200, RADEON 9500
 • Hard disk:300 MB sabit disk alanı
 • Ses:Standart yerleşik ses kartı
 • Diğer gereklilikler:genişbant internet bağlantısı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin