City Bus Manager Indir (v1.0.0)


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş City Bus Manager Ücretsiz İndir PC Oyunu. Şehir Otobüsü Müdürü 10 Kasım 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

City Bus Manager'da sıfırdan kendi deponuzu oluşturun ve kişisel otobüs rotalarınızı oluşturun. Kendi memleketinizi veya dünyada ünlü bir şehri oynayın. Resmi otobüs ağını yeniden oluşturun veya tamamen beğeninize göre değiştirin. Yerel otobüs programınızın berbat olduğunu hiç düşündünüz mü? Bu, yapabileceğinizi gösterme şansınız. Tüm ilgi noktalarını bağlayın ve yolcu sayınızın arttığını görün. Programınıza bağlı kalabilmeniz için yeni otobüsler satın alın ve personel kiralayın. Müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşıladıklarından emin olmak için otobüslerinizi onarım ve yıkama istasyonlarında muhafaza edin. Doğrudan deponuzdan bilet satmak ve müşterilerinizle bağlantı kurmak için bir hizmet merkezi kurun. En iyi yolcu puanlarını alın ve otobüs şirketinizi başarılı bir geleceğe taşıyın! Memleketiniz veya dünyaca ünlü bir şehir (Çin dışında) – oyunun içinde. Tüm özel ilgi noktaları dahil olmak üzere gerçek OpenStreetMap verilerine dayalı olarak %100. Yolcu simülasyonu ve otobüs hattının seyahat süresi de gerçek verilere dayanmaktadır. Mevcut hatları yeniden oluşturun veya tamamen yeni kurulumlar icat edin, bu size kalmış! İyi işleyen bir otobüs deposunun ihtiyaç duyduğu her şeyi oluşturun. Filonuzu korumak için park yerleri, garajlar, depolar, bakım ve yıkama istasyonları gereklidir. Ancak çalışanlarınızı beslemek için ofislere, tuvaletlere ve mutfağa da ihtiyacınız var. Ayrıca bilet satmak ve müşterilerinizle bağlantı kurmak için Servis Merkezini unutmayın. Depoyu tarzınıza uyarlamak için farklı ortam nesneleri ve mobilyalar arasından seçim yapın. Temiz ve güvenli otobüsler, işletmenizin gelecekteki başarısı için çok önemlidir. Otobüslerinizin müşteri beklentilerini karşıladığından emin olun. Otobüslerinizi onarmak için yedek parça satın alın. City Bus Manager, en gerçekçi deneyimi sağlamak ve otobüs filonuzu beğeninize göre özelleştirmenizi sağlamak için 20'den fazla farklı otobüs modeliyle birlikte gelir. Ayrıca tüm otobüsler oyun içinde veya harici bir grafik aracı aracılığıyla yeniden boyanabilir ve tabii ki Steam Atölyesi aracılığıyla paylaşılabilir.

City Bus Manager'ı indirme ve yükleme

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. City Bus Manager indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “City Bus Manager'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak burada).
 4. City Bus Manager klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Şehir Otobüsü Yöneticisi Ücretsiz İndirme

City Bus Manager'ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 / 11 (64 bit)
 • İşlemci: İşlemci Dört çekirdekli CPU, en az 2,6 GHz
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Geforce 760 veya benzeri
 • Depolamak: 15 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: Tümleşik veya ayrılmış DirectX 9 uyumlu ses kartı
 • Ek Yorumlar: Steam için klavye, fare ve internet bağlantısı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin