Cities: Skylines Indir (v1.13.0-F7 & ALL DLC’s)

Şehirler: Skylines Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Cities: Skylines 10 Mart 2015’te yayınlandı

Oyun hakkında

Şehirler: Skylines klasik şehir simülasyonunun modern bir versiyonudur. Oyun, gerçek bir şehir yaratmanın ve sürdürmenin heyecanını ve zorluğunu ortaya çıkarırken, bazı yerleşik şehir kurma mecazlarını genişletir. Cities in Motion serisinin yapımcılarından, oyun tamamen uygulanmış bir taşıma sistemine sahiptir. Ayrıca, karmaşık ve zorlu simülasyona iyi bir denge sağlamak için oyunu oyun tarzınıza uyarlama becerisini de içerir. Sadece hayal gücünüzle sınırlısınız. Öyleyse kontrolü ele al ve gökyüzüne uzan! Çok seviyeli ve zorlu simülasyon. Şehrinizi sıfırdan inşa etmek öğrenmesi kolay ama ustalaşması zordur. Şehrinizin belediye başkanı olarak oynarken, eğitim, su akışı, polis, yangınla mücadele, sağlık hizmetleri ve çok daha fazlası gibi temel gereksinimleri şehrinizin gerçek ekonomi sistemiyle dengelemeniz gerekir. Şehrinizin vatandaşları, çeşitli oyun senaryolarına ağırbaşlı ve özgün bir dokunuşla akıcı bir şekilde tepki verir.

Şehirleri İndirin ve Yükleyin: Skylines

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Şehirler: Skylines indirmeyi bitirdiğinde, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Cities.Skylines.Sunset.Harbor.Incl.DLCs.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (7-Zip, alabileceğin Buraya).
 4. Cities: Skylines klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Şehirler: Skylines ücretsiz indirme

Şehirler: Skylines Ücretsiz İndirmeyi doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Microsoft Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 (64 bit)
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo, 3.0 GHz veya AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2 GHz
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: nVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB veya ATI Radeon HD 5670, 512 MB (entegre Intel grafik kartlarını desteklemez)
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.