Circuit Superstars Indir (Build 6473860)

Circuit Superstars Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Circuit Superstars 5 Mart 2021’de yayınlandı

Oyun hakkında

Multidisipliner motor sporları nesillerini kutlayan Circuit Superstars, harika hissettiren sürüşe odaklanır – ancak mükemmel turunuzu geliştirmek için saatler harcamanıza ve dünyaya meydan okumaya hazır olmanıza olanak tanıyan maksimum beceri sınırına sahiptir! Başlamak kolaydır – yukarıdan aşağıya bir yarış oyunu olması gerektiği gibi – ancak her arabayı sürmenin nüanslarını öğrenmek ve her parkurun her köşesinden en iyi yarış çizgisini bulmak uzun süre zor olacaktır. Sadece bu değil, aynı zamanda yakıt ekonomisi, lastik bozulması ve yarış hasarı seçenekleriyle, iyi bir pit stop stratejisi bile kahraman ile sıfır arasındaki farkı yaratabilir. Klasik yukarıdan aşağıya yarış sürücülerinin hevesli hayranları olarak amacımız, bu temel konsepti dokunmatik araç çekişiyle daha fazla derinlik oluşturmak için kullanmak ve çevrimiçi çok oyunculu ve liderlik tabloları, hayaletler, tekrarlar ve yeni gibi düzenli içerik düşüşleri gibi işlevlerle tüm deneyimi sağlamaktır. piyasaya sürüldükten sonra arabaları ve parçaları modernize etmek.

Circuit Superstars’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Circuit Superstars indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Circuit Superstar’larına Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Circuit Superstars klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Circuit Superstars ücretsiz indirme

Circuit Superstars’ı doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! .Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Yalnızca 64 bit: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10
 • İşlemci: 2,3 GHz’de Intel Core i3 veya AMD Çift Çekirdekli Athlon 2,4 GHz
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GT 730 veya AMD Radeon HD 7850
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 800 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: 9.0c uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin