Chronicles of Deeps Indir


Chronicles of Deeps Ücretsiz İndirilen PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Chronicles of Deeps, 17 Kasım 2021'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

2070 yılında, gizemli bir nesne Antarktika'ya çarpar, eterik buzulları eritir, dünyayı sular altında bırakır ve atmosferi zehirler. Sonuç olarak, insanlık gruplara ayrıldı ve su altında nasıl hayatta kalacağını öğrendi. Bu grupların bazılarının gücü arttı ve kaynakların çoğunu kontrol etmeye başladı. Savaşçılar ve korsanlar arasında ciddi çatışmaların yaşandığı 2112 yılındaki olayları farklı fraksiyonlardan birkaç karakterin gözünden öğrenmelisiniz. Oyunda, düşmanlarla başa çıkmanıza ve görevleri tamamlamanıza izin verecek birçok gelecek teknolojisi sunulmaktadır. Buna ek olarak, arsada ilginç bükülmeler ve sualtı dünyasının alışılmadık bir görünümü var. Hikaye, çeşitli denizaltı cihazlarını çalıştırabileceğiniz 5 bölümden oluşmaktadır.

Chronicles of Deeps nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Chronicles of Deeps indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Chronicles of Deeps” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). burada).
  4. Chronicles of Deeps klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Chronicles of Deeps Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Chronicles of Deeps'i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
  • İşlemci: 4. nesil Core ™ i5, AMD FX-8350 veya üstü
  • Hatırlatma: 8 GB RAM
  • Grafik: GeForce® GTX 10 serisi, Radeon ™ RX 400 serisi veya üstü. 4 GB video belleği.
  • Depo: 7 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin