Choice of the Cat Indir


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Cat Free Download PC Game seçimi. Cat's Choice 28 Eylül 2017'de yayınlandı.

Oyun hakkında

şeyleri devir. Biraz kestir. insanlığı köleleştirmek. Güç, zafer ve kedi nanesi yalamak sizin! Kedinin Seçimi, hikayeyi seçimlerinizin belirlediği, Jordan Reyne tarafından yazılmış, 600.000 kelimelik komik, etkileşimli bir romandır. Tamamen metin tabanlıdır, grafik veya ses efekti içermez ve gücünü hayal gücünüzün muazzam, durdurulamaz gücünden alır. Şimdiye kadar yazılmış en büyük metin tabanlı kedi simülatörü; Farklı kedi türleri olarak birçok kez oynayın! Seni sonsuza kadar sevecek ve sana itaat edecek bir aile arayan bir kurtarma kedisi olarak, kendini boşanmanın eşiğindeki bir ailenin olduğu bir evde bulursun. İstediğinizi elde etmek için sahiplerinizi, komşularınızı ve hatta diğer evcil hayvanlarınızı manipüle etmeyi öğreneceksiniz. (İnsanlar kontrolün kendilerinde olduğunu düşünüyor! Sevimli değiller mi?) Yeni ailene koşulsuz sevginin ne anlama geldiğini göster, yalnızca korkuyla hükmet ya da kendi eğlencen için onları birbirine düşür. Sevecen maskaralıklarınızın videoları viral olurken bir YouTube sansasyonu olun veya sahibi aileniz hükümeti devralmaya başladığında tahtın arkasında yer alın. Sevimli, zorbalık yapan bir kedicik kimdir? SEN. Pençelerinizi keskinleştirip kedilerin hakkını mı vereceksiniz yoksa mırlamalar, miyavlamalar ve kucaklamalarla kalplerini eritecek misiniz?

 • Bir erkek veya kadın olarak oynayın veya cinsiyet yapıları olmadan yapın
 • Kedi hikayelerini, gezegeni nasıl yöneteceğinizi ve ölü bir balıkla ne yapacağınızı kapsayan yarım milyondan fazla kelimenin keyfini çıkarın
 • Sahiplerinizin evliliklerini nezaketle kurtarın veya küçük pençelerinizle onları parçalayın
 • İnsanın ikinci en iyi arkadaşının ruhunun derinliklerine dalın ya da köpek Bene izin verirse onun ilk en iyi arkadaşı olun.
 • Yolunuza çıkanlardan veya müttefiklerinizden intikam alın ya da zekice, daha sessiz numaralarla masumları kurtarın.
 • Bir kedi kahramanı ol ya da insanları seç ve sorunlu bir evliliği acımasızca yok et
 • Sahiplerinizden lüks halıların, parçalanmaya hazır perdelerin ve karın germelerin keyfini çıkarın
 • Bir şeyleri parçala ve çal, bölgeni kötü kokulu bir şekilde işaretle ve ateş yak
 • Önemli siyasi telefon görüşmeleriyle kendinizi şaşırtın veya çalışanlarınızın hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için akıllı güvence taktiklerini tercih edin
 • Sahibinizin, kedisinin yardımıyla yan komşunuzdaki müzik kralıyla plak anlaşması yapmasına yardımcı olun

Kedinin Seçimi nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Choice of the Cat indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Choice of the Cat'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan Burada).
 4. Cat'in Seçimi klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kedinin Seçimi Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Kedi Seçimi indirme işlemini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın Burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin