China: Mao’s Legacy Indir (v1.3.1)

Çin: Mao’nun Mirası Ücretsiz İndirilen PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Çin: Mao’nun mirası 24 Mayıs 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

1976, fırtınalı Kültür Devrimi yatıştı, Hong kadınlarının zor günleri ve kamuoyu eleştirileri sona erdi. Yaşlı ve hasta Mao Zedong yakında Çin’i ÇKP’den yoldaşlarına bırakacak. Soğuk Savaş yeni bir aşamaya giriyor ve Çin’in ne hale geleceğini ve dünyada nasıl bir yer alacağını sadece siz belirleyeceksiniz.

 • 1976’dan 1985’e kadar Çin Halk Cumhuriyeti’ni yönetin
 • SSCB ile ilişkileri yeniden kurun ve sosyalist kampta liderlik için rekabet edin veya ABD çıkarlarının lideri olun veya başkalarına bakmadan kendi yolunuza gidin.
 • Güçlü bir planlı ekonomi inşa edin, piyasa reformlarına öncülük edin ve dünyanın dört bir yanından yatırımcıları davet edin veya komünistlerin otomatik bir devlet planı hayalini gerçekleştirin – Çin ekonomisinin geleceği sizin elinizde
 • Etkinizi genişletin, Asya bölgesinde ustalaşın, Avrupa’ya ulaşın – Soğuk Savaş’ın huzursuz dünyası size birçok fırsat sunuyor
 • Partiye iyi bakın – politikacılar daha yüksek yerlere ulaşmak, plan yapmak ve komplo kurmak ister. Silah arkadaşlarınız size yardımcı müttefikleriniz veya ölümcül düşmanlarınız olabilir.
 • Eylemlerinizin 20. yüzyılın sonuna kadar dünyaya hükmedeceğini unutmayın – Sovyetler Birliği mi dağılacak, sosyalist kamp mı dağılacak, Kuzey Kore dışlanacak mı, Çin’in şanlı yolculuğunu tekrar mı edeceksiniz yoksa yine de daha iyisini mi yapacaksınız? ?

Çin: Mao’nun Mirası nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. China: Mao’s Legacy indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Çin’e Çıkart: Mao’nun Mirası”na tıklayın (7-zip’e ihtiyacınız olacak, Burada).
 4. China: Mao’s Legacy klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Çin: Mao’nun Mirası Ücretsiz indir

Çin’i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın: Doğrudan bağlantıyla Mao’nun Mirası Ücretsiz İndirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1 + (32 bit, 64 bit)
 • İşlemci: SSE2 komut seti desteği
 • Depolamak: 2 GB RAM
 • Grafik: DX10 (Shader Model 4.0)
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin