Chevalier Historie Indir (v1.02 & R18 Patch)


Chevalier History Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Chevalier Tarihi 25 Şubat 2022’de yayınlandı

Oyun hakkında

Jeanne, Berde Krallığı’nın uzun tarihindeki ilk ve tek kadın şövalyedir. Tutsak Prenses Lily’yi kurtarmak için, Berde’nin dört ruhunu kurtarmak ve kraliyet yüzüğünün gücünü geri kazanmak için kendi refahını bile bir kenara bırakarak bir yolculuğa çıkar. Zorlu yolculuklarının sonunda, Jeanne ve Princess Lily’nin kaderi yalnızca sizin ellerinizde… Bu Aksiyon RPG’si, her biri kendi benzersiz saldırı düzenlerine sahip düşmanlar ve patronlar tarafından doldurulan çok sayıda farklı zindanla doludur! Ayrıca özel hareketlerin ve sihrin kilidini açan çeşitli öğeler de mevcuttur. Oyunu, deneyiminizi kişiselleştiren bir dizi öğeyle, uygun gördüğünüz şekilde oynayabilirsiniz, örneğin: B. EXP kazancını azaltmak veya savunmanızı düşürmek. Jeanne’in yaptığı seçimler hikayeyi etkiler ve birkaç farklı sona yol açabilir. Eylemlerine bağlı olarak, farklı etkinliklerin kilidi açılacak ve renkli bir karakter kadrosuyla yeni etkileşimler sunulacak. Yeni Oyun+ özelliği, oyunu tüm becerileriniz ve öğeleriniz bozulmadan yeniden oynamanıza ve hikayenin sunduğu tüm dallanma yollarını deneyimlemenize olanak tanır.

Aksiyon JRPG’si
Yan görevleri tamamlarken öğrendiğiniz becerileri kullanarak meydan okumaya katılabilir ve zindanlarda düşmanlarla savaşabilir veya tehlikeyi atlayarak çevik bir şekilde onlardan kaçınabilirsiniz!

Güzel sanat ve kartlar
El yapımı periler, haritalar ve güzel, orijinal sanat eserleriyle tamamlanmış, gerçekten büyülü bir his veren bir fantezi dünyasına dalın.

Çeşitli döküm
Berde Krallığı’ndaki yolculuğunuzda asil şövalyelerden çılgın büyücülere kadar hem dostlarınızla hem de düşmanlarınızla karşılaşın.

Chevalier Geçmişi nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Chevalier Geçmişi indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Chevalier Geçmişine Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Chevalier History klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Chevalier Tarihi Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Chevalier Tarihini ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows® 7/8/8.1/10
 • İşlemci: Intel Core2 Duo veya daha iyisi
 • Hatırlatma: 4 GB RAM
 • Grafik: DirectX 9/OpenGL 4.1 özellikli grafik işlemcisi
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Kamp: 2 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: 1280×768 veya daha iyi ekran. Menüler veya haritalar yüklenirken bir gecikme olabilir. Oyunu çalıştırmadan önce diğer programları devre dışı bırakın.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin