Chessboard Kingdoms Indir

Chessboard Kingdoms Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Chessboard Kingdoms 9 Kasım 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Chessboard Kingdoms’da stratejinin ve sıra tabanlı savaşın özünü yakalayın. Şehirlerinizi güçlendirirken ve birliklerinizi istilacılarla karşı karşıya gönderirken hayal gücünüzü serbest bırakın. Ülkenin egemenliği olarak yönetim ve liderliğin zorluklarını üstlenirken stratejiler icat edin ve kararlılığınızı artırın. Chessboard Kingdoms, yeni bir sıra tabanlı strateji türüdür. Yeni ve eski fikirler, yeni, eğlenceli ve rekabetçi çok oyunculu oyun etkinlikleri oluşturmak için satrancın ilkelerinin genişletildiği ve geliştirildiği bir oyun yaratmak için bir araya getirilir. Akıllı stratejiler geliştirin ve uygulayın, kaleler inşa edin ve kuşatın, büyücülükle karşılaşın ve satranç tahtası krallıklarının topraklarını dolaşın! Demir Batı mı, Gizemli Doğu mu? İki farklı grup büyük zafer için savaşırken savaş alanında kimin hayatta kalacağını öğrenin. Sınır bölgelerindeki krallıklara doğuştan hakkını kanıtlayan bilge sultan mı yoksa mülkünü halkının yararına genişletmek isteyen kurnaz kral mı olacaksın? Sıra tabanlı dövüşle karıştırılan ikonik “Bayrağı Yakala” oyun modunun sizi şaşırtacağından emin olabilirsiniz. Savaş yapmak yerine bayrağı ele geçirip tutarak hükümdarlar arasında bir bahis yapın. Sıra tabanlı çevredeki her şey, tanıdık ama yeni satranç mekanikleriyle renklendi.

Chessboard Kingdoms Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Chessboard Kingdoms indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Chessboard Kingdoms’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Chessboard Kingdoms klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Satranç Tahtası Krallıkları Ücretsiz İndir

Chessboard Kingdoms Free Download’ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1 64-bit veya Windows 8.1 64-bit veya Windows 10 64-bit
 • İşlemci: Intel Core2 Duo CPU P8600 veya eşdeğeri
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce 8800 GT
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 3 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Minimum gereksinimler geliştirme sürecinde değişebilir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin